Jdi na obsah Jdi na menu
 


Sibyla

SIBYLA SE VRÁTILA DO PŮVODNÍ LOKALITY 16. 6. 2022.

ÚDAJE O KOČIČCE
Pohlaví: kočka
Věk: cca 12 let
Nalezena/a: odchycena v Praze Satalicích
V naší péči od: 22. 5. 2022
Kastrovaný/a?: ano, 7. 6. 2022
Očkovaný/á?: ne
Odčervený/a?: ano
Čipovaný/a?: ne
Handicapovaný/a?: ne
Podmínky: 
Sibyla na Facebooku
 

CHRONOLOGICKY

22. 5. 2022
Sibyla byla odchycena v Praze v Satalicích. Údajně není ničí. Přežívá, kde se dá, živí se, jak se dá. Každoročně porodí koťata, z nichž prý většina nepřežije. Jedním z ¨ těch přeživších je Vendulka, aktuálně u nás. Letos přežila koťátka dvě, Pišingr a Piškvorka. A letos se konečně podařilo kočičku odchytit, i s koťaty. Takže jsou všichni u nás. Sibylu čeká v nejbližší době kastrace a případné další zákroky (využijeme narkózy), i když odchytit ji u nás v místnosti nebude asi jednoduché, Sibyla není lidem vůbec nakloněná. Počítáme s tím, že po kastraci a potřebné rekonvalescenci se Sibyla vrátí do původní lokality, kde jí bude poskytován základní servis. S koťaty je naštěstí lepší pořízení, o jejich socializaci se postará Míša Hencová.

13. 6. 2022
Sibyla absolvovala v úterý 7. 6. 2022 kastraci. Vše proběhlo bez komplikací, ouška čistá, v tlamičce ani jediný zub, o všechny zuby už někdy v minulosti přišla. Je odčervená a během pár dnů se bude vracet do původní lokality. Tam má revír, který zná a kde má zajištěnou plnou penzi. 

16. 6. 2022
Sibyla se po kastraci zotavila, takže dnes dle plánu odjela původní lokality. Tam byla vypuštěna, svůj domov poznala a z přepravky pelášila jak o život:) Sibylina koťata Pišingr a Piškvorka zatím zůstávají u nás.