Jdi na obsah Jdi na menu
 


Tobias

TOBIAS NAŠEL NOVÝ DOMOV 6. 9. 2014.
Bude bydlet spolu se svým bráškou Vincinim. Naštěstí se oběma bratrům podařilo najít nový domov dřív, než přišli o svůj dočasný domov, a tak se mohli přestěhovat rovnou do nového domova, bez zastávky v našem azylu. Tobias a Vincini se v novém domově výborně adaptovali, nyní mají pokojík sami pro sebe, cca po týdnu se začnou seznamovat s ostatními zvířecími obyvateli – dvěma kocourky a jednou kočičkou.

ÚDAJE O KOČIČCE
Pohlaví: kocour
Narozen: cca začátek června 2014
Kastrovaný?: ne
Očkovaný?: ano
Odčervený?: ano
Čipovaný?: ne
Handicapovaný?: ne
Podmínky: ideálně s bratrem Vincinim, ale možno i ke kočičce či kocourkovi podobného věku a temperamtentu, do bytu i do domku s bezpečným výběhem
Charakteristika: Vincini a Tobias jsou sirotkové, jejich maminku krátce po porodu přejelo auto. Bez matky byla tak malá koťátka odsouzena ke smrti hladem, naštěstí se jich ujala dobrá duše a vypiplala z nich pěkné kočičí raubíře. Oba jsou zdraví, vymazlení, komunikativní… prostě připraveni odejít do nového domova. Zatím jsou stále v péči nálezkyně (v lokalitě Brdy, jihozápadně od Prahy), tam už ale nebudou moci dlouho zůstat. Pokud by se pro ně podařilo najít nový domov bez „mezipřistání“ v Kocourkově, bylo by to pro ně ideální. Nový domov hledají ideálně spolu, ale pokud by byl v novém domově k dispozici podobně starý a stejně temperamentní kocourek či kočička, není podmínkou. Oba jsou nyní zvyklí pouze v bytě, ale domek se zahrádkou a bezpečným výběhem by jistě nebyl problém:-)
Tobias na Facebooku