Jdi na obsah Jdi na menu
 


Violeta (Mourinka)

VIOLETA NAŠLA NOVÝ DOMOV 16. 12. 2012 (podrobnosti níže).

ÚDAJE O KOČIČCE
Pohlaví: kočka
Věk: 6 let
Kastrovaná?: ano
Očkovaná?: ano
Odčervená?: ano
Čipovaná?: ne
Handicapovaná?: ne
Podmínky: byt nebo domek, klidná domácnost, pouze jako jedináček
Charakteristika: Violeta byla do našeho depozita předána 28. 6. 2012 z hlavního depozita Toulavých Tlapek. Violetu odložila její poslední panička, už se prý o ni ze zdravotních důvodů nemohla postarat. Ať už tomu tak bylo, nebo ne, Violka strávila pár týdnů v hlavním depozitu Toulavých Tlapek, kde však špatně snášela společnost ostatních koček – jakmile se u nás uvolnila samostatná místnost, putovala k nám. Violeta se v útulku ocitla už podruhé, takže ztrátu domova nesla zpočátku těžce. Byla zvyklá žít jako jedináček, a jako jedináčka bychom ji tedy rádi znovu umístili. K lidem je velmi kontaktní, přátelská, ráda se mazlí, ale ostatní kočky ji stresují. Hodila by se do klidnější domácnosti, ideálně jako společnice staršímu člověku.
Violeta na Facebooku 
 

CHRONOLOGICKY

16. 12. 2012
Violeta dnes odjela do nového domova. Bydlet bude v Praze v bytě u prima páníčků, v klidné domácnosti a jako jedináček – společník, pomocník a právoplatný člen domácnosti. První zprávy z nového domova jsou pozitivní, Violeta si nové bydliště zvědavě prohlížela. Za adopci Violetky děkujeme! 
 

Z NOVÉHO DOMOVA (zprávy jsou řazeny od nejstarších po nejnovější)

18. 10. 2014 jsme dostali e-mail z nového domova. Majitelé nemají e-mail ani fotoaparát, takže dostáváme zprávy zprostředkovaně:-)
Minulý týden jsem viděl Mourinku (kočku od vás u tchýně). Vypadá maximálně spokojeně, tchýni s tchánem si hlídá, chodí sice ven sama, ale jak jsou venku, tak za nima chodí jak ocásek. Večer přijde a hezky s nima do postýlky. Dokonce se nechala ode mě i pohladit. Ale jen jednou a pak už řekla Nééééééééééééééé. Kdyby mohla, určitě by tě pozdravovala. Ale znáš kočky…:-) Měj se, P.

11. 4. 2013 jsme dostali fotografii Mourinky (Violetky) v novém domově. Víme, že se má skvěle, protože bydlí v rodině, se kterou jsme v kontaktu. Fotit se moc nechce, ale aspoň jednu fotku pro nás její noví páníčci ulovili a poslali – Violetčina typická zábava – polehávání u zdroje tepla:-)