Jdi na obsah Jdi na menu
 


Vojtěška (Pusinka)

VOJTĚŠKA NAŠLA NOVÝ DOMOV 13. 6. 2013.
Vojtěška (v novém domově Pusinka) dnes odjela do svého nového domova. Předávali jsme ji v Praze, s novou rodinou cestovala do Litvínova. První zprávy hovoří o tom, že už se prý rozkoukavá. Se svou novou paničkou bude bydlet v bytě jako jedináček, což jí bude vyhovovat. Vojtěšce i paničce přejeme, ať se jim spolu dobře bydlí a za její adopci moc děkujeme!

ÚDAJE O ZVÍŘÁTKU
Pohlaví: kočka
Věk: cca 4,5 roku
Kastrovaná?: ano
Očkovaná?: ano
Odčervená?: ano
Čipovaná?: ne
Handicapovaná?: ne
Podmínky:
Charakteristika: Vojtěška byla koncem zimy 2012 odchycena nedaleko vysokoškolských kolejí ČVUT v Praze 6. Chodila tam pod tůje čekat na jídlo, které místním toulavým kočkám nosí „krmičky“. U Vojtěšky ale bylo zřejmé, že se nejedná o žádnou toulavou „plašanku“, a tak krmičky zajistily její odchyt a přesun do bezpečí. Vojtěška už při odchytu měla v oušku kastrační značku (V), takže se zřejmě jedná o kočičku, která již jednou odchycena byla a poté ji vrátili do původní lokality, nebo o domácí kočičku, které se někdo zbavil nebo která se ztratila… to dnes už nezjistíme. Vojtěška tak strávila více než rok v jednom soukromém pražském depozitu, kde dostala jméno Michelle. Byla i na dvou umisťovacích výstavách, ale nový domov dosud nenašla. Má zřejmě smůlu, protože jinak je to velmi hodná, zdravá, mazlivá a kontaktní kočička, jen po přesunu k nám trochu „vyjukaná“. Protože staré jméno jí štěstí nepřineslo a protože na něj stejně neslyší, dostala u nás jméno Vojtěška – a věříme, že u nás svou novou rodinu najde.
Vojtěška na Facebooku

ZPRÁVY Z NOVÉHO DOMOVA

22. 7. 2013 jsme dostali zprávy z nového domova.
Dobrý den pani Cetlová, posílám zprávičku o Pusince, vše vypadá, že se jí u mě líbí a ztrácí strach. Nevyhledává úkryty, přespává v domečku, straší anduku v kleci. Ještě se nedívá se mnou na televizi, ale na sedačku si již přišla sednout. Ožívá hlavně večer a v noci si hraje s hračkami. Baští nejraději proplan. Taky šunku a kuřecí maso. Pochovat se ještě nenechala, jen se šmajchluje. Děkuji za Pusinku a za čas se zase ozvu. Mějte se fajn. M. J.