Jdi na obsah Jdi na menu
 


Zuzanka II

ZUZANKA NAŠLA NOVÝ DOMOV 22. 2. 2020 (podrobnosti níže).

ÚDAJE O KOČIČCE
Pohlaví: kočka
Věk: 3 roky
Kastrovaný/a?: ano
Očkovaný/á?: ano
Odčervený/a?: ano
Čipovaný/a?: ne
Handicapovaný/a?:  ne
Podmínky: byt, rodina s dětmi, možno k hodnému pejskovi, ideálně jako kočičí jedináček. 
Charakteristika: Zuzanka se k nám dostala z obvyklého důvodu – alergie v rodině. Tentokrát se ale nejednalo o běžnou výmluvu, ale vážný zdravotní stav, a tak jsme Zuzanku přijali „mimo pořadí“ . Zuzanka zpočátku pár dní tesknila, ale pak ji to naštěstí přešlo a nyní je z ní velmi kontaktní kočička. Pravda, na chování v náručí moc není, ale jinak se lísá, přijde se pomazlit na klín, užívá si lidské pozornosti. To bude potřebovat i v novém domově. Co se kočičí společnosti týče, Zuzanka se ostatních koček trochu bojí, asi by byla raději jako kočičí jedináček. Podle původní rodiny je zvyklá na psy. Zuzanka se sice moc ráda dívá z okna, ale podle původních majitelů bez problémů zvládne byt, žila sice v domku, ale volný výběh neměla.
Zuzanka na Facebooku
 

CHRONOLOGICKY

21. 2. 2020
Zuzanku jsme přijali na základě akutní žádosti mladé rodiny, u jejíž malé dcerky se projevila silná alergie na kočičí srst. Dítě skončilo v nemocnici a domů se může vrátit, až doma nezbyde jediný kočičí chlup… Tentokrát tedy ne obvyklá výmluva, ale skutečně život ohrožující alergie. Takže jsme museli jednat a Zuzanku jsme převzali ihned. Těžko říci, zda stěhování k nám nesla hůře dosavadní rodina, nebo Zuzanka. Pár prvních dní Zuzanka tesknila, ale pak ji to naštěstí přešlo. Možná by si zvykla rychleji, kdyby nebyla na pokoji s Toníčkem, který jí věnuje víc pozornosti, než je jí milé. 

22. 2. 2020
Zuzanka u nás nakonec dlouho nepobyla a včera odjela do nového domova. Touto dobou už se zabydluje v rodině, kde bude mít velmi podobné podmínky, podobné, jako v původním domově. Ostatně jedná se o rodinu z okruhu původních majitelů. Za Zuzančinu adopci děkujeme! 
 

ZPRÁVY Z NOVÉHO DOMOVA (zprávy jsou řazeny od nejstarších po nejnovější)

24. 6. 2020 jsme na Messengeru našli další foto a vzkaz z nového domova.
Dobry den, pani Cetlova, chtela bych Vam dat zase vedet o Zuzance, vcera byla na odstraneni zubniho kamene, ktereho mela temer celou tlamicku, museli ji vytrhnout cca 10 zubu, protoze bud visely jen na vlasku, nebo mely zkazeny koren. Vsechno zvlada skvele. Myslim, ze se ji ted hodne ulevi a bude se moci poradne nacpavat.

13. 4. 2020 jsme na Messengeru našli další fota z nového domova (viz fotoalbum).

1. 3. 2020 jsme na Facebooku našli další zprávu a foto z nového domova.
Dobry den, pani Cetlova, Zuzanka po tydnu u nas stale bez problemu. Kazdy den je cim dal odvaznejsi. Jsme moc radi, ze ji mame.

26. 2. 2020 jsme na Facebooku našli první zprávu a foto z nového domova.
Dobry den, pani Cetlova, posilam vam par fotek Zuzanky. Jeji zabydlovani vypada stale dobře:-)