Jdi na obsah Jdi na menu
 


† Campr

CAMPR OPUSTIL TENTO SVĚT 21. 7. 2018 (podrobnosti níže).

ÚDAJE O KOČIČCE
Pohlaví: kocour
Narozen/a: cca říjen 2015
Kastrovaný/a?: ano
Očkovaný/á?: ano
Odčervený/a?: ano
Čipovaný/a?: ne
Handicapovaný/a?: ne
Podmínky: do domku s bezpečným výběhem, s bratrem Cimprem, případně k jiné kočičce či kocourkovi přiměřeného věku a temperamentu
Charakteristika: Cimpr a Campr jsou bratři, potomci nekastrované vesnické kočky… Jejich nálezce se jich ujal, a než jsme je mohli přijmout, poskytl jim bydlení, krmení a základní ošetření. U nás jsme pak obstarali všechno další, takže teď oba hledají nové domovy. Společný domov by byl ideální, ale není podmínkou – oba jsou vhodní k jakékoliv kočičce či kocourkovi podobného věku a temperamentu. Oba, jako správní potomci venkovské kočky, jsou ještě ostražití, co se přístupu k lidem týče. Campr je na tom o něco lépe – je sice lekavý, ale také dost líný, takže vždycky vyčká, co se bude dít… a pak se nechá klidně lapit a vlastně i docela rád pomazlit. Při náležité péči z něj za chvíli bude mazlík.
Campr na Facebooku 
 

CHRONOLOGICKY

15. 2. 2016
Barunka, Campr a Cimpr k nám dorazili 12. 2. 2016. Všichni jsou potomky nekastrovaných koček, kterých po českých vesnicích běhají tisíce, bohužel… Campr a Cimpr jsou bratři nalezeni začátkem roku 2016. Než jsme je mohli přijmout k nám, zajistil jejich nálezce základní ošetření, odčervil, vykrmil… Nechat si je natrvalo však nemohli, a tak putovali k nám. Campr a Cimpr jsou převozem vyděšení a vyplašení, na rozdíl od Barunky,která se adaptovala poměrně rychle. Oba bratry tedy necháme pár dní v klidu, pak bude následovat očkování.

5. 3. 2016
Campr hledá nový domov.

7. 5. 2016
Campr děkuje za dárek, který získal v májové akci Kočičího přání (1.–15. 5. 2016).

21. 5. 2016
Campr našel nový domov. Začíná se zabydlovat v rodině, kde bydlí od prosince 2014 náš Trumpeta (a další dvě kočičky Čepice a Čertice). Snad se Campr brzy do smečky zařadí, aby mohl taky vyrazit s ostatními i ven. Za domov pro Campra velmi děkujeme.

4. 9. 2016
Dnes jsme z nového domova dostali velmi smutnou zprávu – Camprova spolubydlícího, našeho Trumpetu, přejelo auto:-(

22. 10. 2016
K Camprovi přibyl náš Šesťák
 

Z NOVÉHO DOMOVA (zprávy jsou řazeny od nejstarších po nejnovější)

23. 7. 2018 jsme dostali velmi smutný e-mail z nového domova. Campra 21. 7. 2018 srazilo auto na tom samém místě, kde zahynul i Trumpeta.
Dobrý den, paní Cetlová, včera ráno mi došlo, že jsem Campra určitě neviděla v sobotu večer. Chuligáni se scházeli jak švábi na pivo, různě se povalovali po zahradě. Uvědomila jsem si, že jsem ho neviděla se Šesťákem. Tak jsem ho šla najít. Tedy – jeho ostatky. U souseda nebyl, když jsem procházela okolo jeho zahrady pod náš pozemek, tak jsem to tam cítila. Tak jsem znovu začala hledat v rohu sousedovy zahrádky. Pořád jsem ho neviděla. Pak mi došlo, odkud fouká vítr. Zase to nešťastné místo, kudy chodil i Trumpetka. Byl asi v metrové výšce u cesty. Nedomnívám se, že by ho tam odhodil náraz. Šla jsem domů pro kárku, krabici jsem vystlala slámou, vzala jsem kus bavlněné látky, rukavice. Nebyl tam dlouho, ale je 35 stupňů ve stínu a on ležel na slunci. Leží Bayovi u hlavy, brzy nad nimi vyroste dub, který jsem tam zasadila. Rozhodla jsem se, že tam dám vzkaz: „Pokud jsi takový frajer, že mi zabiješ kocoura, tak se pochlap a přijď mi to říct. Podpis“. Je mi moc smutno. Om

8. 7. 2018 jsme dostali další e-mail z nového domova. Text e-mailu viz Šesťákův profil, fotografie jsou součástí Camprova fotoalba.

11. 2. 2018 jsme dostali další e-mail a fotografie z nového domova.
Dobrý den, paní Cetlová, konečně jsem se donutila poslat fotky. Kočky jsou zdravé. Campr se Šesťákem radostně a ze všech sil terorizují Mikeška a Čepici a Ježíška. Minulý týden venku zřejmě Šesťák napadl zezadu Mikeše. Mikeš krvácel z ucha a z nozder. Já jsem ten zločin neviděla a manžel mi nebyl schopen popsat, co se stalo. Ovšem tlustej se zrzavým stále více a více narůstají. Jinak mají pořád zapnuté motory a mazlí se. Jenom tlustej nechce do náruče. Fotky se hodně opakují, asi to bude tím, že naše zvířata nic jiného nedělají. Pozdravy z vinice posílají kočky a Om

26. 12. 2017 jsme dostali další e-mail z nového domova. Text e-mailu viz Šesťákův profil, fotografie je součástí Camprova fotoalba.

18. 9. 2017 jsme dostali další e-mail z nového domova. Text e-mailu viz Šesťákův profil.

4. 9. 2017 jsme dostali další e-mail a fotografie z nového domova.
Dobrý večer, paní Cetlová, kočky se mají dobře, přes noc jsou stále venku. Jsou zdravé. Občas vytrhnu klíště. Podle hmotnosti Šesťáka bude asi velmi krutá zima. Přitom se mi nezdá, že by nějak extrémně jedl… Pokud jsou v noci doma, chodí budit manžela, pokud něco potřebují, tak jsem spokojená. Všichni kluci spolu vycházejí a tak nějak spolužijí. Občas se k nim vlísává Ježíš. S pozdravem Om a spol.

18. 8. 2017 jsme dostali další e-mail a fotografie z nového domova. Text e-mailu viz Šesťákův profil, fotografie je součástí Camprova fotoalba.

10. 8. 2017 jsme dostali další e-mail a fotografie z nového domova. Text e-mailu viz Šesťákův profil, fotografie je součástí Camprova fotoalba.

3. 8. 2017 jsme dostali další e-mail a fotografie z nového domova.
Dobrý den, paní Cetlová, posíláme Vám mnoho pozdravů z vinice. Máme se všichni dobře, hodně odpočíváme, papáme a spíme. Také děláme hodně blbostí, řádíme po celé zahradě. Teď jsme spokojeni, protože máme hodně sena a to znamená, že máme hodně průlezek a domečků. Chováme se k sobě hodně kamarádsky. Panička z toho má radost. Snad se máte také dobře a dobře se staráte kočičky. Všechny je pozdravujte od koček z vinice.

25. 7. 2017 jsme dostali další e-mail a fotografie z nového domova. Text e-mailu i fotografie viz Šesťákův profil.

13. 7. 2017 jsme dostali další e-mail a fotografie z nového domova.
Dobrý večer, paní Cetlová, posílám fotky, jak se stále kočky válej a válej. Všude kočky. Buď žerou, nebo se válej. Šesťák se chtěl dnes dostat na zábradlí, myslel, že tam je v mističce jídlo. Jenže nevěděl, že to Čertice snědla. Ozvala se rána a hrabal se nahoru. To jsem tedy nestihla zaznamenat, ale vyfotit ho na zábradlí jsem zvládla. S Ježíšem jsem ještě u doktora nebyla, dělá naschvál, přijde vždycky pozdě, nebo se nechce nechat pohladit (chytit). Jinak za mnou dost chodí jako pejsek, když ji zavolám, přijde za mnou do postele. Mějte se pěkně, držím palce Lucince. Om a spol.

6. 7. 2017 jsme dostali další e-mail a fotografie z nového domova. Text e-mailu i fotografie viz Šesťákův profil.

14. 6. 2017 jsme dostali další e-mail a fotografie z nového domova. Text e-mailu i fotografie viz Šesťákův profil.

4. 6. 2017 jsme dostali další e-mail a fotografie z nového domova.
Dobrý večer, paní Cetlová, omlouvám se, že jsem se tak dlouho neozvala. Nechtěla jsem Vás rušit telefonem a pak jsem ani nemohla, protože jsem dva dny nevěděla, kde je Šesťák. Manžel sice říkal, že se ukázal, ale já nevěřím, pokud to nevidím na vlastní oči. Teď už se hlásí pravidelně. Je celé dny venku, ale vždycky přilítne jak tsunami, otrká nás, něco v běhu slupne a zmizí. Dnes přišel okolo poledne, mokrý jako krysa Vasilisa. Za chvilku po něm ve stejném stavu Campr. Campr zmizel nahoře, Šesťák zmizel venku. Teď sedí v balkónových dveřích a drbe se. Už ne, šel ven. Klíšťata na něj stále nejdou. Ježíška jsem už měla 3 x na chvíli v náručí. Sice nevrněl blahem, ale nevyškrábal mi oči. Pořád ukrutně mňouká-řve, tak mu odpovídám stejně a on potom přestane. Když jsem sama doma, spí na mých nohách v posteli. Jinak spí ve svém pelíšku. Jediný Ježíš se nebojí Mikeše. Nicméně si to začíná sedat. Tak to snad zvládneme. Pozdravujte kočky, pěkný zbytek dne, Om a spol.

16. 5. 2017 jsme dostali další e-mail a fotografii z nového domova. Text e-mailu viz Šesťákův profil, fotografie je součástí Camprova fotoalba.

19. 4. 2017 jsme dostali další e-mail z nového domova.
Dobrý večer, paní Cetlová, dnes jsem se díky Camprlíkovi docela vyděsila. Odpoledne jsem přijela domů, popadla Campra a jeli jsme k doktorovi na očkování. Neuvědomila jsem si, že vloni jsem Campra neočkovala, byl už očkovaný. A já jsem s ním vlastně nikde nebyla. Celou cestu do Štětí brečel. U doktora jsem přišla na to, že mi v autě vypadl očkovací průkaz. Tak jsem Campra nechala v přepravce a letěla jsem do auta. Sestra říkala, jak vyděšeně za mnou koukal. Pak jsem ho nemohla dostat z přepravky. Nakonec ho vyšetřil a oočkoval. Snažil se mne přesvědčit na vzteklinu. Nepovolila jsem. Opravdu to doktor nemohl pochopit. Ptala jsem se ho, jestli je tu vzteklina. Na to mi neodpověděl. To byl zase den. Campr je buď venku, nebo nahoře. Stihla jsem mu vyndat klíště. Ale jen jedno. Je trošku naštvaný. Jdu psát závěrečnou práci. Pěkný zbytek dne, Om

16. 4. 2017 jsme dostali další e-mail z nového domova. Text e-mailu viz Šesťákův profil, fotografie jsou součástí Camprova fotoalba.

9. 4. 2017 jsem dostali další e-mail a fotografie z nového domova.
Ahoj paní Cetlová, posílám pozdrav z vinice. Je fajn počasí, užívám si s kámošema venku. Jenom panička kdyby hlavně večer nevyšilovala, ať jdu domů. Taky říkala, že Ježíšek je poslušnější. No, to tedy nevím. Dnes jsem se dobře vyspal přes den venku, hned za rohem je krásný koutek, kde mám pozorovatelnu. V noci by to byla ještě větší legrace, ale to mi nechtějí dovolit. Ačkoli dnes bylo ven otevřeno celou noc. Tak se moc mějte, pozdravujte kočky, zase se ozvu. Šesťák a Campr

27. 3. 2017 jsme dostali další e-mail z nového domova. Text e-mailu i fotografie viz Šesťákův profil.

26. 2. 2017 jsme dostali další e-mail z nového domova. Text e-mailu viz Šesťákův profil, fotografie jsou součástí Camprova fotoalba.

5. 2. 2017 jsme dostali další e-mail z nového domova. Text e-mailu viz Šesťákův profil, fotografie jsou součástí Camprova fotoalba.

24. 1. 2017 jsme dostali další e-mail s fotografiemi z nového domova (viz fotoalbum).

8. 1. 2017 jsme dostali další e-mail s fotografiemi z nového domova (viz fotoalbum).

4. 1. 2017 jsme dostali další e-mail z nového domova. Text e-mailu viz Šesťákův profil, fotografie jsou součástí Camprova fotoalba.

2. 1. 2017 jsme dostali další e-mail z nového domova. Text e-mailu viz Šesťákův profil.

1. 1. 2017 jsme dostali další e-mail z nového domova. Text e-mailu viz Šesťákův profil.

28. 12. 2016 jsme dostali další e-mail a fotografie z nového domova. Text e-mailu viz Šesťákův profil, fotografie je součástí Camprova fotoalba.

20. 12. 2016 jsme dostali další e-mail a fotografie z nového domova.
Dobrý večer, paní Cetlová, Šesťák sedí za krkem i Camprovi. Caesar s ním asi celkem vychází, spí velmi blízko sebe. na druhou stranu mi připadá, že si lehá taky mezi Šesťáka a Čepici. Dnes v nás v noci pěkně Šesťák s Čepicí terorizovali. Skoro jsme se nevyspali. Kdybych nebyla úplně mrtvá, tak je asi zabiju. Šesťák dnes fackoval a potom hrabal ve vlasech manželovi. Cha, chá… Hezký zbytek dne.

18. 12. 2016 jsme dostali další e-mail a fotografie z nového domova. Text e-mailu viz Šesťákův profil, fotografie jsou součástí Camprova fotoalba.

6. 12. 2016 jsme dostali další e-mail a fotografie z nového domova. Text e-mailu viz Šesťákův profil, fotografie jsou součástí Camprova fotoalba.

20. 11. 2016 jsme dostali další e-mail a fotografie z nového domova. Text e-mailu viz Šesťákův profil, fotografie jsou součástí Camprova fotoalba.

13. 11. 2016 jsme dostali další e-mail a fotografie z nového domova. Text e-mailu viz Šesťákův profil, fotografie jsou součástí Camprova fotoalba.

11. 11. 2016 jsme dostali další e-mail a fotografie z nového domova. Text e-mailu viz Šesťákův profil, fotografie jsou součástí Camprova fotoalba.

7. 11. 2016 jsme dostali další e-mail z nového domova. Text e-mailu viz Šesťákův profil.

3. 11. 2016 jsme dostali další e-mail z nového domova. Text e-mailu viz Šesťákův profil.

28. 10. 2016 jsme dostali další e-mail a fotografie z nového domova.
Dobrý večer, paní Cetlová, omlouvám se, že jsem se tak dlouho neozval. Ale to víte, stále mám moc práce. Nejdřív jsem se v novém domově sžíval s prostředím a kočkami. Ta Čepice je opravdu potvora, ta mi dává… Když jsme se konečně skamarádili, přišli jsme o nejlepšího kámoše Trumpetu. Bylo mi moc dlouho smutno. Chodil jsem po domečku a brečel jsem a hledal Trumpetu. Neměl jsem se ke komu přitulit. Tak to dál opravdu nešlo. A protože Trumpetka chyběl taky moc páníčkovi, rozhodla panička, že mu obstará jednoho kocoura. Ten taky hledal páníčka. Nejdřív se mi moc nelíbil, takový velký, žravý, roztahoval se po našem domečku, stále dolejzal. Ale nakonec jsme se s Caesarem dali dohromady. Občas přibereme i Čepici. Teď k nám přibyl velký černý kocour. Prý se jmenuje Šesťák. Zatím je pořád zalezlý. Občas dolejzá. Ale já jsem na něj zasyčel, a on se stáhl. Zkrátka jsem kabrňák. Už mi panička nejde tak na nervy, tak se občas nechám pohladit, snesu i pochovat. Doufám, že to nebude přehánět s tím chováním. Jo. slyšel jsem paničku, jak říkala, že Šesťák v noci snědl jehněčí. A taky celou noc běhal po schodech nahoru a dolu a dupal. Posílám pár fotek. Nemám moc času, jsem v jednom kole. Mějte se a ať Vám slouží zdravíčko. Campr a kol.

23. 7. 2016 jsme dostali další e-mail a fotografie z nového domova.
Dobrý den, paní Cetlová, venku je asi 60 stupňů, nelze nic dělat, tak jsem se rozhodla poslat pozdrav z vinice. Všechno je v pořádku, kočky pořád žerou a válejí se. Když chce Campr spát tvrdě, jde si raději nahoru, ale často zalomí i dole. I když to potřebuje ležet vedle jiné kočky. Teď se dal dohromady s Trumpetou, je stále za ním jako teplý prd. To by mi nevadilo, akorát že Trumpeta začal machrovat a tolik se nelísá, jako to dělal v poslední době. Trumpeta si našel odpočinkové místo v seně. Jinak dělají hovadiny na horní psí zahradě, což je asi největší adrenalin pro Campra, protože toho ještě psi pronásledují usilovně. Kdybyste nevěděla, co je na prvních dvou fotkách, tak to trubka žere myš. Mnoho pozdravů z Hoštky, Om a Trumpeta a Campr a Čepice a Čertice

17. 7. 2016 jsme dostali další krátký e-mail a fotografie z nového domova.
Dobrý den, paní Cetlová, kromě toho, že na Campra jdou klíšťata, samé dobré zprávy. Zase dvě přinesl. Jinak se kocouři mají výborně, Trumpeta se chodí mazlit jak divý, dnes přinesl dvě myši, Campr se válí střídavě v obýváčku, v ložnici a v horní komnatě. Ještě nám úplně nevěří, tak to sichruje. Minule se tak lísal k Trumpetovi, že do něj málem vezl. Nevydrží bez mazlení, takže jakmile začnu hladit nějakou kočku, vstane a jde k ní přilehnout. Někdy se nechá pohladit i sám. Skoro nepřetržitě vrní. Chodí po bytě – vrní, leží – vrní. Asi to bude velikej kocour, žere za tři a docela se protahuje. Mám z nich radost. Pozdravujte kočičky, O. a spol.

5. 7. 2016 jsme dostali další krátký e-mail a fotografie z nového domova.
Dobrý večer, paní Cetlová, Trumpeta dnes vyžadoval náruč. Klíště u pravého oka Campra odstraněno, ani jsem ho nenaštvala. Pozdravujte kočičky, Om + Tr + Cam

4. 7. 2016 jsme dostali další e-mail a fotografie z nového domova.
Dobrý večer, paní Cetlová, tak kočky jsou už v pohodě (na rozdíl od zbytku rodiny). Trumpeta se mazlí jako ďábel. Jediné, co nemusí, je brát do náručí. Tak ho tím moc neotravuji. S Camprem vychází, přesto v poslední době leží tam, kde už nikdo jiný ležet nemůže. Asi pro jistotu. Čepice má na věc asi obdobný názor. Přesto Campříka snášejí, občas ho dokonce přemlaskne jazykem. Když už se jí to všechno zdá neúnosné, sebere se a jde pryč. Dnes jsem byla asi 2 hodiny pryč. Když jsem se vrátila, Campr nikde. Volala jsem na něj několikrát a ticho po pěšině. A ve čtyři hodiny odpoledne v místnosti nahoře typické zvuky Čertice. Za chvilku přišla dolů. Byla tam od doby Campra poprvé. A za chvilku znovu šramot nahoře a kdo se vynořil? No přece rezatý mor. Vyspinkaný do rezata, spokojený, jen se k ní vinul. Dokonce si ode mne nechal vytáhnout to klíště, co je vidět na fotce. Ještě má jedno na víčku. Žádnou jinou ucpávku do uší už do minule nespolkl, tak snad všechno dobré. A také chodí dráždit psy. Holomek jeden. S pozdravem Om + Trumpeta + Camprle.
PS: První fotky jsou první zkušenost z balkónu. Pak jsme Campra 2 dny neviděli a teď už je v pohodě.

24. 6. 2016 jsme dostali další e-mail a fotografie z nového domova.
Dobrý den, paní Cetlová, páníček Vám vzkazuje, že mě přiveze na mopedu zpátky. Jsem totiž ranní ptáče, vstávám dřív než budík mojí paničky a pečlivě dbám na to, aby náhodou nezaspala. No, a když panička odjede do práce, tak se přece už nikdo nemá válet, že ne? Tak vyhlásím ranní přesuny. Trošku proženu ty líné kočky tady, proběhnu se po nábytku, co jde, to shodím hned, co nejde, shodím za chvilku. Proběhnu se také po páníčkovi. Výborné jsou ty desky na podlaze v ložnici, na nich i tak štíhlý kocourek jako já dokáže vydávat úžasné zvuky dle vlastního výběru. Když nemůžu ven, tak ať si to vypijou. Já jim ještě ukážu. Papám dobře. A dobře chodím na záchod. To páníček taky umí ocenit, když to po mně kydá. Cha, cha. S pozdravem Campr z vinice

19. 6. 2016 jsme dostali krátký e-mail a fotografie z nového domova.
Dobrý den, paní Cetlová, včera jsem už Campra hladila, když ležel v posteli s kočkami. Om

17. 6. 2016 jsme dostali další e-mail a fotografie z nového domova.
Dobrý den, paní Cetlová, posílám Vám zprávy z vinice. Chtěla jsem už včera, jenže byla ta velká bouřka, tak jsem nemohla na net. Tak Campr je skoro pořád dole. Před několika dny jsem Vám chtěla napsat, že budu reklamovat Trumpetu, protože ho dost proháněl. Vůbec s Camprem nemá soucit. Někdy spolu leží v posteli, někdy ho žene. Ačkoli si z toho Campr zřejmě moc nedělá. Campr se chová, jako by byl zamilovaný do Čepice, ona to ale zřejmě tak nevidí. Když se moc lísá, tak ho s prskáním zažene. Včera večer ho dobře sundala ze skříně, jak na ní leží v obýváku za dveřmi. Musel projít přese mne, což překonal, ale Čepice měla na lísání odlišný názor. Dnes si Campr ode mne vzal z ruky kus tyčinky. A taky mi ruku očuchal. Kdybyste viděla, jak se před těmi mými starými obludami nakrucuje, leží na zádech a snaží se přifařit a Čepice na něj kouká, jako kdyby to bylo nějaké ET. Stejně jako před Čepicí se nakrucuje i před Trumpetou. Ten jak kdy. Někdy se očuchávají. Doufám, že to, co má na uších, není plíseň. Na levém oušku má nepatrnou skorolysinku, na pravém cca 7 mm od špičky ucha má jakoby nárůstek tmavé barvy, z dálky na to ale nevidím. Zkusila jsem to vyfotit. A taky kocour dost mňouká. S pozdravem „Kočkám zdar“ Om

10. 6. 2016 jsme dostali další e-mail z nového domova.
Dobrý večer, paní Cetlová, kocourek si žije svým nočním a ranním životem. Během dne ho slyšíme vyvádět, ale hned se schová. V noci se jde nažďuchnout, vyprázdnit, hraje si s rolničkami, zkoumá celý byt. Před dvěma dny o půl páté ráno mňoukal před francouzským oknem. Tak jsem se šla podívat, co se děje a před oknem seděla Čepice a Trumpeta. Mám pocit, že mu je nahoře smutno, ale kočky na něj kašlou. Vždycky strčím Čepici nahoru, ona to tam projde a očuchá a za chvíli přijde. Čertici jsme tam dala včera ráno a evidentně se Campra bojí, protože syčela a pak utekla. Tak jsem zvědavá, jak se to vyvine dál. Snad to kocourka brzy přestane bavit, být tam sám. Pěkný den, Om a Trumpeta

7. 6. 2016 jsme dostali další e-mail z nového domova.
Dobrý večer, paní Cetlová, tak včera se Campr s manželem večer koukali asi ze dvou metrů z oka do oka. Campr odběhl až po chvíli. Manžel stál na schodech, kocour byl nahoře. Oba chvíli civěli. V noci Campr vyžral důkladně mističky dole. I kapsičky a sežral na talířku kuře na paprice. Doufám, že se neposral, bylo to se šlehačkou. Jinak stolici má pravidelnou, a zahrabává to vždycky jako protitankové miny. Je to i tak velké a výbušné. Manžel jinak při tom upřímném očním pohledu nezaregistroval žádné lysinky ani změny na kůži. Ale byly to dva metry. A manžel moc dobře nevidí. No a Campr jinak celé noci prozkoumává byt, takže se ostatním úplně dobře nespí. Doufám, že to prozkoumá rychle. Hezký den, Om a Trumpeta

5. 6. 2016 jsme dostali další e-mail a fotografie z nového domova. Novou paničku jsme informovali o tom, že Lotynka přinesla do Kocourkova plíseň v jakési velmi odolné formě, a existuje určitá možnost, že se u Campra ještě objeví (ačkoliv samozřejmě všichni doufáme, že nikoliv) a nabídli jí, že léčbu případně zajistíme u nás.
Dobrý den, paní Cetlová, ať přemýšlím, jak přemýšlím, myslím, že Campr zůstane tady. Doufám, že si už všechno špatné vytrpěl a že neplesniví. Nevím, jak bychom ho chytili, a za druhé si myslím, že by to byl příliš velký šok, ho znovu chytat, takže pokud ještě neplesniví, tak by určitě začal. Doufám, že to nemá, protože jste ho předtím včas očkovala, pak byl kastrovat, odpočinul si a teprve potom se stěhoval. U nás už možná je docela vyklidněný. Stále více se osměluje, ale zatím si na záda nelehá, abych ho drbala na bříšku. Zatím probíhá a nezastavuje. Fotka je ze včerejška. Nevím, jestli nahoře mám koberce vytřít octovou vodou? Om  

4. 6. 2016 jsme dostali další e-mail z nového domova.
Dobrý den, paní Cetlová, Campr se zřejmě osměluje, včera šel dolů už večer asi v 9 hodin. Jenomže mistr Trumpeta byl vyjímečně v obýváku, seskočil z kruhu a prsknul na Campra, který se dostal až před krbovky a zase zmizel nahoru. Minule za ním šla nahoru Čepice, koukala, koukala, kde Campr je, pak ale šla dolů a nic. Tak za Camprem vždycky zajdeme nahoru my a mluvíme na něj a mluvíme na něj, i když jsme dole. Ono se to poddá, Campr žera za dva, ty jeho sportovní chvilky nahoře ho udržují v dobré fyzičce, tak už jenom čekáme, kdy ho to tam přestane bavit a přijde mezi nás. Hezký den, Om + Trumpeta

2. 6. 2016 jsme dostali další e-mail z nového domova.
Dobrý den, paní Cetlová, tak už vím, kde je Campr. Přes den je nahoře, nevím jenom, jestli je celý den zalezlý pod gaučem, v noci nahoře řádí jako černá ruka a potom sejde dolů, aby se dobře najedl a potom jde zase zpět. Zdá se, že to nebude trvat tak dlouho, jako s Trumpetou. Nahoře má kromě velikého prostoru svoje WC, vodu a granulky. Myslím, že by ho mohlo přestat bavit být sám. Mluvíme na něj a dole jsou mlsy, tak snad mu to časem dojde. Trumpeta si užívá klid po odjezdu návštěvy plnými doušky, žere jak prokoplej, někdy vymlaskne 2 kapsičky najednou. Potom vypadá jak těhotnej. Ozvu se, jak bude něco nového. Pěkný den, Om

29. 5. 2016 jsme dostali další e-mail z nového domova.
Dobrý večer, paní Cetlová, Campr je zatím noční kocour. Docela dobře se v noci nacpe, vykaká a vyčůrá a potom se někam schová, kam, to opravdu nevím. Návštěva již odjela, tak začněme se socializací. Zdraví Vás Trumpeta a Om

25. 5. 2016 jsme dostali další e-mail z nového domova.
Dobrý den, paní Cetlová, hned, jak jsem šla spát, začal Campr působit po bytě. Nažral se, několikrát jsem ho slyšela hraba v písku (také kakal). Má nějakou zvláštní touhu lézt do všech oken i do střešního. Takže shodil závěs, v kuchyni ze stolečku u okna převrhl všechny kytky a někam se zase schoval. Přes den tam bude s Čepicí a s Trumpetou. S pozdravem Om

24. 5. 2016 jsme dostali další e-mail z nového domova.
Dobrý den, paní Cetlová, zdravím Vás z vinice. Včera byla bouřka, nemohla jsem se ozvat. Campr se během dne přemísťoval po bytě. Koukal ve vstupní místnosti z okna. Potom se přemístil opět do ložnice pod postel. V noci zřejmě odešel a zatím nevím, kde je. Sice mi nepřišel tak vynalézavý jako Trumpeta, ale zatím to je hustý. No, je tady pouze pár dní, tak má ještě čtvrt roku na osmělení. Kočky mírně změnily zvyky, ale jsou v pohodě. Tak snad Campra někde najdu. Hezký den, Trumpeta a OM

22. 5. 2016 jsme dostali první e-mail a fotografie z nového domova.
Dobrý den, paní Cetlová, posílám dvě fotky toho našeho nového kluka kočičího. Včera si později vlezl v ložnici do malého pelíšku pod zkosenou střechou. Dokud jsem ho neobjevila, tak tam odpočíval. Mrzí mne, že jsem ho nevyfotila, v té zelené to zrzounkovi slušelo. Dala jsem mu poblíž misku s vodou a granule. On za chvilku vlezl k oknu a schoval se za druhý pelíšek. To jsem vyfotila. Tam jsem ho navečer 2 x pohladila po zádíčkách a on potom utekl pod postel. Tam vydržel do noci, ale potom se někdy přemístil do chodby, kde se napresoval pod tu skříňku proti dveřím. Ráno jsem ho asi hodinu hledala, než jsem ho našla. Campr na mne nesyčí, ale evidentně se bojí. Kočky celkem nic. Trumpeta s ním mám zřejmě soucit a byl zvědavý, pak mu ale holomek sežral ty granulky a teď chrápe na gauči. Čepice celkem nic, ale nechce moc být doma. Největší pozornost mu ráno věnovala Čertice, vydržela v ložnici, kam normálně nechodí, asi hodinu. Nemám strach, že by si něco udělali, jenom nevím, jak dlouho nemusí čůrat a pít. Dám mu ten jeden WC do ložnice, mističky jsou strategicky rozmístěny po bytě. Tak uvidíme. Campřík nemá tak vyděšený a vykulený výraz jako Trumpeta, tak snad to není introvert, aby vlétl do nějakých depresí. Pěkný den, Om + Trumpeta