Jdi na obsah Jdi na menu
 


Černý baron (Baron)

ČERNÝ BARON NAŠEL NOVÝ DOMOV 24. 12. 2021 (podrobnosti níže).

ÚDAJE O KOČIČCE
Pohlaví: kocour
Narozen/a: 18. 8. 2021
Nalezena/a: odchycen v areálu Metrostavu v Horních Počernicích 18. 9. 2021 
V naší péči od: 19. 9. 2021
Kastrovaný/a?: zatím ne
Očkovaný/á?: ano
Odčervený/a?: ano
Čipovaný/a?: ne
Handicapovaný/a?: ne
Podmínky: do domku s bezpečným výběhem, ideálně s některým z bratrů případně do společnosti podobně starého a podobně temperamentního kocourka či kočičky, k hodnému pejskovi
Další informace: 
Charakteristika: Černý baron je jedním s kocourků, kteří se narodili kočičce Teroristce v areálu Metrostavu v Horních Počernicích, kde byli všichni odchyceni. Koťata si prošla standardní léčebnou kúrou – odčervení, antibiotika na rýmu atd. Ale dnes už jsou všichni zdraví a hledají nový domov. Všichni čtyři jsou mazliví, společenští, vítací, vhodní do rodiny s dětmi, rádi „pomáhají“ při práci… prostě plyšáci:-) Zároveň jsou však velmi temperamentní, jak se na zdravá koťata patří. Tři ze sourozenců od sebe prakticky nerozeznáme, podobají se jako vejce vejci – a tak jsme si je museli označit obojky, podle kterých dostali i jména (ne že by to úplně pomohlo, rádi si je sundavají:-)  Narozdíl od maminky Teroristiky, která zůstává zcela plachá, jsou všichni čtyři sourozenci nesmírně mazliví a kontaktní nejen k lidem, ale i ke kočkám – jsou přátelští a družní, zároveň uctiví ke starším:-) Ideální by bylo společné umístění s některým z bratrů, nicméně Černý baron může odejít i sám tam, kde bude mít společnost podobně temperamentního kocourka či kočičky. Brzo z něj bude zdatný lovec, takže výběh na zahradu určitě ocení.
Černý baron na Facebooku
 

CHRONOLOGICKY

21. 9. 2021
Terinka (pro krmičku) nebo Teroristka (pro všechny ostatní:-) je maminkou Katriny a Kyrilla, kteří jsou už nějakou dobu v naší péči. Teroristka dlouho odolávala odchytu, mezitím stačila porodit další koťata. Nakonec se odchyt podařil a 18. 9. 2021 k nám dorazila Terinka se dvěma koťaty, další dvě koťata dorazila druhý den. Terinka i koťata jsou v dobrém výživovém stavu, o příkrm bylo vždy postaráno. Víc se ale v nepřehledném terénu zajistit nedalo, takže koťata mají rýmu, hnisavý výtok z očí a začervená bříška. Takže budeme léčit a postupně uvidíme…  

28. 11. 2021
Černý baron hledá nový domov.

24. 12. 2021
Černý baron našel spolu se svým bratrem Stříbrným větrem nový domov. Budou žít spolu se svými páníčky v obci nedaleko Staré Boleslavi. Za nový domov pro oba kocourky děkujeme. 
 

Z NOVÉHO DOMOVA (zprávy jsou řazeny od nejstarších po nejnovější)

4. 9. 2022 jsme na WhatsApp našli další fotky a pozdrav z nového domova (text pozdravu je k dispozici na profilu Stříbrného větra, fotky jsou součástí Baronova fotoalba).

26. 1. 2022 jsme na WhatsApp našli další pozdrav a fotky z nového domova.
U nás vše super. Kluci ještě rostou:-) Jako zkouší, co si můžou dovolit. Takže se občas zachce chodit po jídelním stole nebo přebírat bioodpad:-) Ale musim říct, že si vyhrajou spolu, nebo mají různé hračičky a šňůrky na tahání. A když si spolu hrají/zlobí se, tak bych řekla, že Santík (vítr) má i občas navrch, ač se nezdá:)

29. 12. 2021 jsme na WhatsApp našli další pozdrav a fotky z nového domova (text viz profil Stříbrného větra, fotky jsou součástí Baronova fotoalba).

25. 12. 2021 jsme na WhatsApp našli první fotky z nového domova (viz fotoalbum).