Jdi na obsah Jdi na menu
 


Černý baron (Baron)

ČERNÝ BARON NAŠEL NOVÝ DOMOV 24. 12. 2021 (podrobnosti níže).

ÚDAJE O KOČIČCE
Pohlaví: kocour
Narozen/a: 18. 8. 2021
Nalezena/a: odchycen v areálu Metrostavu v Horních Počernicích 18. 9. 2021 
V naší péči od: 19. 9. 2021
Kastrovaný/a?: zatím ne
Očkovaný/á?: ano
Odčervený/a?: ano
Čipovaný/a?: ne
Handicapovaný/a?: ne
Podmínky: do domku s bezpečným výběhem, ideálně s některým z bratrů případně do společnosti podobně starého a podobně temperamentního kocourka či kočičky, k hodnému pejskovi
Další informace: 
Charakteristika: Černý baron je jedním s kocourků, kteří se narodili kočičce Teroristce v areálu Metrostavu v Horních Počernicích, kde byli všichni odchyceni. Koťata si prošla standardní léčebnou kúrou – odčervení, antibiotika na rýmu atd. Ale dnes už jsou všichni zdraví a hledají nový domov. Všichni čtyři jsou mazliví, společenští, vítací, vhodní do rodiny s dětmi, rádi „pomáhají“ při práci… prostě plyšáci:-) Zároveň jsou však velmi temperamentní, jak se na zdravá koťata patří. Tři ze sourozenců od sebe prakticky nerozeznáme, podobají se jako vejce vejci – a tak jsme si je museli označit obojky, podle kterých dostali i jména (ne že by to úplně pomohlo, rádi si je sundavají:-)  Narozdíl od maminky Teroristiky, která zůstává zcela plachá, jsou všichni čtyři sourozenci nesmírně mazliví a kontaktní nejen k lidem, ale i ke kočkám – jsou přátelští a družní, zároveň uctiví ke starším:-) Ideální by bylo společné umístění s některým z bratrů, nicméně Černý baron může odejít i sám tam, kde bude mít společnost podobně temperamentního kocourka či kočičky. Brzo z něj bude zdatný lovec, takže výběh na zahradu určitě ocení.
Černý baron na Facebooku
 

CHRONOLOGICKY

21. 9. 2021
Terinka (pro krmičku) nebo Teroristka (pro všechny ostatní:-) je maminkou Katriny a Kyrilla, kteří jsou už nějakou dobu v naší péči. Teroristka dlouho odolávala odchytu, mezitím stačila porodit další koťata. Nakonec se odchyt podařil a 18. 9. 2021 k nám dorazila Terinka se dvěma koťaty, další dvě koťata dorazila druhý den. Terinka i koťata jsou v dobrém výživovém stavu, o příkrm bylo vždy postaráno. Víc se ale v nepřehledném terénu zajistit nedalo, takže koťata mají rýmu, hnisavý výtok z očí a začervená bříška. Takže budeme léčit a postupně uvidíme…  

28. 11. 2021
Černý baron hledá nový domov.

24. 12. 2021
Černý baron našel spolu se svým bratrem Stříbrným větrem nový domov. Budou žít spolu se svými páníčky v obci nedaleko Staré Boleslavi. Za nový domov pro oba kocourky děkujeme. 
 

Z NOVÉHO DOMOVA (zprávy jsou řazeny od nejstarších po nejnovější)

22. 6. 2023 jsme na WhatsApp našli další fotky a pozdrav z nového domova.
Dobry vecer, uz par dni na vas myslim, ze zase poslu po case nejaky report. Kocourci se maji dobre, jsou to teda sileny lovci, takze denne sbirame ptacky, rejsky, mysky a slepyse. Tech ptacku je mi trochu lito teda. Ale chapu, ze se nam s tim ulovkem chodi pochlubit, no. Baronek je vic do sveta, pravdepodobne obrazi dal, protoze mel silene klistat (i pres vyzkouseni vseho mozneho). Santik je takovy princatko, ten tedy taky beha okolo, ale teren si asi vybira, protoze ten mel klistat jen par:-)

4. 9. 2022 jsme na WhatsApp našli další fotky a pozdrav z nového domova (text pozdravu je k dispozici na profilu Stříbrného větra, fotky jsou součástí Baronova fotoalba).

26. 1. 2022 jsme na WhatsApp našli další pozdrav a fotky z nového domova.
U nás vše super. Kluci ještě rostou:-) Jako zkouší, co si můžou dovolit. Takže se občas zachce chodit po jídelním stole nebo přebírat bioodpad:-) Ale musim říct, že si vyhrajou spolu, nebo mají různé hračičky a šňůrky na tahání. A když si spolu hrají/zlobí se, tak bych řekla, že Santík (vítr) má i občas navrch, ač se nezdá:)

29. 12. 2021 jsme na WhatsApp našli další pozdrav a fotky z nového domova (text viz profil Stříbrného větra, fotky jsou součástí Baronova fotoalba).

25. 12. 2021 jsme na WhatsApp našli první fotky z nového domova (viz fotoalbum).