Jdi na obsah Jdi na menu
 


Fialka

FIALKA NAŠLA NOVÝ DOMOV 31. 8. 2022 (podrobnosti níže).

ÚDAJE O KOČIČCE
Pohlaví: kočka
Narozen/a: červen 2022
Odchycen/a: 29. 7. 2022, Miličín
V naší péči od: 29. 7. 2022
Kastrovaný/a?: ne
Očkovaný/á?: ano
Odčervený/a?: ano
Čipovaný/a?: ne
Handicapovaný/a?: ne
Podmínky: do bytu, ideálně s bratrem Fouskem, případně do společnosti jiné podobně temperamentní kočičky
Charakteristika: Fialka, Fidorka a Fousek jsou tři sourozenci, které jejich matka zanechala v jedné zemědělské usedlosti nedaleko Miličína, a zmizela neznámo kam. Majitelé usedlosti o koťata nestáli, a tak jsme se jich ujali, zatím jsou v domácím depozitu. Majitelé usedlosti koťata krmili, takže když jsme je cca v šesti týdnech přebírali, nebyla sice odčervená, ale vesměs v dobrém zdravotním a výživovém stavu. Odčervení nás ovšem potrápilo, kromě běžných parazitů byla koťata zbavena i giardií. Dnes už je všechno za nimi a jsou už i poprvé naočkovaná. Fialka je ze všech tří sourozenců mentálně nejvyspělejší, tak akorát sebevědomá, tak akorát zvědavá, tak akorát opatrná. Má blízký vztah s Fouskem, ne že by si s Fidorkou sourozenci nehráli nebo ji snad ignorovali, ale Fidorka je na ně někdy přeci jen trochu divoká. Všichni tři jsou vymazlená koťátka, která se hodí do jakékoliv akční rodiny, ale jen do společnosti jiné podobně temperamentní kočičky či kocourka. Pokud by Fialka odešla do nového domova s opatrným Fouskem, pomůže mu zásadně v aklimatizaci. Koťátka jsou zatím zvyklá jen v bytě s přístupem na balkon, kam sice chodila ráda, ovšem nedávný déšť je vyděsil natolik, že se nyní balkonu vyhýbají. 
 

CHRONOLOGICKY

31. 8. 2022
Fialka a Fousek našli nový společný domov. Budou bydlet se svou rodinou v bytě v Kostelci nad Černými lesy. Za adopci obou sourozenců děkujeme. 
 

Z NOVÉHO DOMOVA (zprávy jsou řazeny od nejstarších po nejnovější)

12. 10. 2022 jsme na WhatsApp našli další fotografie z nového domova s tímto komentářem:
Dobrý den, Fialka a Fousek nám krásně rostou. Za posledních 14 dní, co jsme je začali vážit, nám nabrali cca 400g každý. Jsou to průzkumníci a mazlíci.

8. 9. 2022 jsme na WhatsApp našli první foto a zprávu z nového domova (viz Fouskův profil).

31. 8. 2022, ještě v den odjezdu do nového domova, jsme na WhatsApp našli první fota z nového domova (viz fotoalbum).