Jdi na obsah Jdi na menu
 


Fousek

FOUSEK NAŠEL NOVÝ DOMOV 31. 8. 2022 (podrobnosti níže).

ÚDAJE O KOČIČCE
Pohlaví: kocour
Narozen/a: červen 2022
Odchycen/a: 29. 7. 2022, Miličín
V naší péči od: 29. 7. 2022
Kastrovaný/a?: ne
Očkovaný/á?: ano
Odčervený/a?: ano
Čipovaný/a?: ne
Handicapovaný/a?: ne
Podmínky: do bytu, ideálně se sestřičkou Fialkou či Fidorkou, případně do společnosti jiné podobně temperamentní kočičky, ne k malým dětem
Charakteristika: Fialka, Fidorka a Fousek jsou tři sourozenci, které jejich matka zanechala v jedné zemědělské usedlosti nedaleko Miličína, a zmizela neznámo kam. Majitelé usedlosti o koťata nestáli, a tak jsme se jich ujali, zatím jsou v domácím depozitu. Majitelé usedlosti koťata krmili, takže když jsme je cca v šesti týdnech přebírali, nebyla sice odčervená, ale vesměs v dobrém zdravotním a výživovém stavu. Odčervení nás ovšem potrápilo, kromě běžných parazitů byla koťata zbavena i giardií. Dnes už je všechno za nimi a jsou už i poprvé naočkovaná. Fousek byl zpočátku bojácný, ale to už překonal, i když občas se ještě lekne:) Z celé trojice je nejméně odvážný a velmi opatrný. Což mu nebrání v tom, aby si hrál a pral se s ostatními koťaty, ale své síly nepřeceňuje:) Fousek má blízký se svou sestrou Fialkou, která by mu v novém domově pomohla s aklimatizací. Může jít i sám, za předpokladu, že v novém domově bude kocourek či kočička podobného věku, případně i ke klidné starší kočičce či kocourkovi, Fouskovi totiž asi nejvíc ze všech sourozenců chybí maminka. Přestože je Fousek trochu lekavý, je to mazlík, který se hodí do klidnější rodiny, děti nejsou překážkou, pokud mu dopřejí klid. Koťátka jsou zvyklá jen v bytě. 
 

CHRONOLOGICKY

31. 8. 2022
Fialka a Fousek našli nový společný domov. Budou bydlet se svou rodinou v bytě v Kostelci nad Černými lesy. Za adopci obou sourozenců děkujeme. 
 

Z NOVÉHO DOMOVA (zprávy jsou řazeny od nejstarších po nejnovější)

12. 10. 2022 jsme na WhatsApp našli další pozdrav a fotografie z nového domova (text viz Fialčin profil, fotografie jsou součástí Fouskova fotoalba).

8. 9. 2022 jsme na WhatsApp našli další foto a zprávu z nového domova.
Fialka a Fousek zdraví, už byli na přeočkování.

31. 8. 2022, ještě v den odjezdu do nového domova, jsme na WhatsApp našli první fota z nového domova (viz fotoalbum).