Jdi na obsah Jdi na menu
 


Grace (Bali)

GRACE NAŠLA NOVÝ DOMOV 6. 1. 2015 (podrobnosti níže).

ÚDAJE O KOČIČCE
Pohlaví: kočka
Narozena: cca polovina října 2014
Kastrovaná?: ne
Očkovaná?: ne
Odčervená?: ano
Čipovaná?: ne
Handicapovaná?: ne
Podmínky:
Grace na Facebooku 
 

CHRONOLOGICKY

13. 12. 2014
Grace nám přivezli její nálezci 12. 12. 2014 večer. Cca čtyřtýdenní kočička se batolila uprostřed frekventované křižovatky v městečku nedaleko Kolína. Hladová, vymrzlá, ztracená, nešťastná. Těžko hádat, jak a proč se tam dostala… Je vyhublá, ale bříško má nafouklé jak balón, jistě plné parazitů… také v kožíšku se jí hemží plno blech a všenek. Ale baští i pije sama, nenaříká, mazlí se a užívá si tepla… Zatím je v karanténě, v nejbližší době vyrazíme na vstupní prohlídku.

14. 12. 2014
Grace už je zamluvená! Do nového domova by měla odjet hned, jak to dovolí její zdravotní stav, doufáme, že to stihneme ještě do konce roku.

30. 12. 2014
Grace děkuje za konzervy Feringa, které získala ve vánočním Kočičím přání (akce proběhla 14. 12. 2014–5. 1. 2015).

6. 1. 2015
Grace (dnes už Bali) našla nový domov. Její nová panička už poskytla domov naší Sametce (Olivě). Grace se v novém domově okamžitě pustila do zkoumání terénu, a protože toho bylo moc, běhala po novém působišti jako torpédo, ostatní domácí zvířata jen zírala:-) Grace je z nového domova nadšená, nová panička také, takže věříme, že si Grace brzy zvykne a hlavně že si ostatní zvířata zvyknou na ni:-) 
 

Z NOVÉHO DOMOVA (zprávy jsou řazeny od nejstarších po nejnovější)

21. 1. 2022 jsme na Facebooku našli další fotografie z nového domova (viz fotoalbum).

2. 11. 2019 jsme na Facebooku našli další fotografie z nového domova s tímto textem:
Zdravime Ladi, jen ukazka, jak usinam a jak se probouzim:-) Nas kazdodenni ritual, vylizuje mi usi i pusu a oci, asi me ta holka miluje. Hlavu si polozi na muj oblicej a usne. Neni nic vic, jsem blazena! 9 kilo lasky.

26. 12. 2018 jsme na Facebooku našli další fotografii z nového domova (viz fotoalbum).

25. 11. 2018 jsme na Facebooku našli další fotografii z nového domova (viz fotoalbum).

31. 3. 2018 jsme na Facebooku našli další fotografie z nového domova.

30. 6. 2017 jsme na Facebooku našli další fotografie a vzkaz z nového domova.
Ona není kočka, ona je pejsek, je to láska, oddaná, poslušná, dříví by na sobě nechala štípat, je jediná, kdo se mnou takhle spí, ještě zakloní hlavu přes můj obličej a vytuhne, což Jirka nestihl vyfotit, jak cítí focení, probírá se:-), miluju ji, je nádherná mírná a nenáročná povaha. Zdravíme…

23. 12. 2016 jsme dostali mms z nového domova s tímto textem:
Balinka s rodinou přeje veselé vánoce Laděnce a všem kočičkám.

1. 4. 2016 jsme na Facebooku našli další fotografie z nového domova (viz fotoalbum).

6. 3. 2016 jsme na Facebooku našli další fotografie z nového domova s tímto textem:
Báďa zdraví, miluje všechny, je tak báječná, každou noc mi usíná na hrudi, každé ráno se vzbudím a ona spí jako pejsek u postele na předložce, každé ráno se mnou jde na záchod, tam si ji musím vzít na klín a mazlit. Jen hlásím rituál, je tak úžasná, bylo to nej rozhodnutí si ji vzít, dává nám tolik v životě! To jen tak, papapa.

2. 3. 2016 jsme na Facebooku našli další fotografie z nového domova (viz fotoalbum).

11. 2. 2016 jsme na Facebooku našli fotografii z nového domova (viz fotoalbum).

4. 8. 2015 jsme na Facebooku našli vzkaz a fotografie z nového domova.
Zdravíme do Kocourkova a hlásíme, že miminko Balinka už nám přerůstá Pikolíčka, ale milujou se, to je základ, očičko má po antibiotikách ťuk, ťuk krásné, posílám ukázku, jen Oliva má pořád lupy, i když jsme dávali ty tabletky od vet, už je zase zarostlá…

2. 7. 2015 jsme na Facebooku našli vzkaz a fotografie z nového domova.
Ladi, tak tady posílám pár foteček, abyste viděla, jak jsme miláčkům vytunili balkon, vymalovali jsme, polozili lino, zasíťovali, natloukli různé poličky, aby mohli koukat z okna a vegetit si, mají tam i záchodek, a kočičí trávu, škrabadýlko a hračky, to není úplně vidět, ale klubovnička je fajná, myslím, ještě mi zbývá splnit si poslední sen, dovezli jsme od našich strom, takže ho nechám vyschnout, omotám sisalem, dáme odpočívadla a budou mít v obýváku lezení až do stropu, tak uvidíme, jak se nám to povede, pak pošlu zas fotky. Balinka je pořád největší mazlinka, roste jak z vody, no, je prostě tlustoprdka, má teď žravé období, Tequilka se mi rozjedla, celkem, miluje prostě Felixe, tak jí ho halt budu kupovat, fakt je, že čím kvalitnější konzerva, tím spíš mi nad ni ohrnují nos, no, tak pojedu jistotu Felixe, aspoň ty granule budou mít kvalitní, teď mám Portu21, ale budu muset sehnat nějaké light, protože mi všichni přibírají, až to hezké není. Olivka dostává pilulky, lupy má pořád, ale řekla bych, že se ji lepší vzhledově srst, tak uvidíme, jsme na začátku teprve. Olivka je si prostě sama, ten stav trvá, někdy se honí s Cocem, ale jak ji pozoruju, vyhledává místa, kde bude mít klid a bude sama, takže její nejoblíbenější místo je v té bedničce na zdi s tou siamskou hlavou, tam chrní pořád, jen jí mává ocas ven, v noci spí v ložnici bud na skříni u postele, nebo mě u hlavy, dnes třeba, ale Pikolík na ni strašně žárlí, takže vždy jde kolem ní, tváří se, jako že nic a najednou jí nafackuje, i když ona v klidu leží a nedělá nic. Vždycky na něj houknu, že je zlobivý, ona ho vysyčí, on sebou flákne na bok a je hrozně mazlivej, strašná komedie, jak z mého tonu hlasu cítí přísnost, ví, že dělá něco, co nemá, a je jak milius. Taky už jsem přišla na to, že mimočůrací je Oliva, jak jsem vám psala, že někdo občas čůrá na předložku na wc, nebo tenkrát ze začátku, když přišla Bali, představte si, že dnes čistím záchod, ten nejvíc frekventovaný v kuchyni, přijde Oliva, otočí se na patě, říkám ji Oli, už to bude, 5 vteřin a můžeš… no, šla rovnou do protějšího rohu a zcela přirozeně se vyčurala na kobereček, jako když nemůže do záchodku hned teď okamžitě, tak nazdar, bylo to fakt pár vteřin, celou dobu jsem na ni koukala s otevřenou pusou, no, pak jsem se začla chechtat, já je prostě miluju, kočka je úchvatná osobnost, krásně si se mnou vytřela prdel. Jirka nechápe, že se tomu směju, no, tak co, koberec vyperu, vždyť jde o prd, jen mě prostě rozesmál ten její znuděný přirozený postoj, jak si tam seděla, zvedla se a královsky odkráčela a pod ní louže. Ona si tenhle záchod prostě vybrala jako svůj a jinam nepůjde, i když má k dispozici další 4, oni do tohodle chodí všichni teda, takže ten musím čistit 2 x denně, jinak mám pelety dřevěné, do nich chodí čůrat jen ostatní, v tomhle mám silikagel. Pošlu i nějaké fotky Olivky, ať pokoukáte, papa zatím L.

17. 3. 2015 jsme na Facebooku našli další fotografie z nového domova (viz fotoalbum).

8. 2. 2015 jsme na Facebooku našli další fotografie z nového domova (viz fotoalbum).

11. 1. 2015 jsme na Facebooku našli první fotografie z nového domova (viz fotoalbum).