Jdi na obsah Jdi na menu
 


Hynek

HYNEK NAŠEL NOVÝ DOMOV 3. 8. 2017 (podrobnosti níže).

ÚDAJE O KOČIČCE
Pohlaví: kocour
Věk: cca 1,5 roku
Kastrovaný?: ano
Očkovaný?: ne
Odčervený?: ano
Čipovaný?: ne
Handicapovaný?: ne
Podmínky: ideálně do domku s bezpečným výběhem, jako kočičí jedináček nebo do společnosti nedominantní kočičky či kocourka, do rodiny s dětmi, ne ke psům
Charakteristika: Áda a jeho bratr Hynek pocházejí z Prahy-Vokovic, kde žili se skupinou bezdomovců. Kočky tam dosud žily s bezdomovci v jakési symbióze a bohužel se úspěšně množily… v lokalitě se ale bude nejdříve bourat a pak stavět a s bezdomovci a kočkami se tam už nepočítá. Naštěstí se ale našli lidé, kterým osud koček není lhostejný, a tak několik z nich už našlo nový domov (podrobnosti o celé kauze lze nalézt na Facebooku). My jsme převzali do péče Ádu a Hynka, kteří byli popsáni jako velmi kontaktní a přítulní. A pověst nelhala:-) Jsou to mazlové, a i když byl zpočátku Hynek trochu bázlivější než jeho bratr Áda, dnes už je skóre vyrovnané:-) Jejich aktivity by se daly shrnout následovně: mazlení, vyvalování se na sluníčku, poctivá strava… Hynek miluje kontakt s lidmi, i když do náručí nerad – to asi bezdomovci nepraktikovali. Jinak ale využije každé chvilky, aby se dostal člověku pod ruku. Je naprosto bezelstný, jemný, klidný, hodný, nekouše, neškrábe. Může i do rodiny s dětmi. Ideálně jako kočičí jedináček, ale může i do společnosti nedominantní kočičky či kocourka. Nesnese ale psy.
Hynek na Facebooku
 

CHRONOLOGICKY

9. 7. 2017
Áda a jeho bratr Hynek pocházejí z Prahy-Vokovic, kde žili se skupinou bezdomovců. Kočky tam dosud žily s bezdomovci v jakési symbióze a bohužel se úspěšně množily… v lokalitě se ale bude nejdříve bourat a pak stavět a s bezdomovci a kočkami se tam už nepočítá. Naštěstí se ale našli lidé, kterým osud koček není lhostejný, a tak několik z nich už našlo nový domov (podrobnosti o celé kauze lze nalézt na Facebooku). Mnoho dalších koček ale v místě zůstává. My jsme zatím přijali Ádu a Hynka, dva bratry, kteří jsou velmi mazliví a přítulní. Oba už prošli karanténou a základním ošetřením (včetně kastrace) v jiném depozitu, u nás se doléčí a budou hledat nový domov. Změnu prostředí akceptovali bez problémů, nabaštili se a teď se chtějí hlavně mazlit:-) Testovaní na FeLV i FIV s negativními výsledky.

24. 7. 2017
Hynek hledá nový domov. Zdá se, že nerozlučné přátelství s Ádou je minulostí. Původně jsme mysleli, že je budeme umisťovatjen společně, ale jak se ukázalo, víc prostoru se na vzájemných vztazích podepsalo:-) Takže do nového domova může klidně každý zvlášť.

3. 8. 2017
Áda s Hynkem našli nový společný domov. Budou bydlet v rodinném domku v obci severozápadně od Prahy společně se svou novou rodinou. Mladá paní s dvěma dětmi si je u nás večer vyzvedla a už se zabydlují. Zprávy jdou dobré. Žádný stres se nekoná, chlapci jsou vzorně čistotní, mazlí se, hezky baští…:-) Za společný domov pro Ádu a Hynka velmi děkujeme! 
 

Z NOVÉHO DOMOVA (zprávy jsou řazeny od nejstarších po nejnovější)

18. 6. 2018 jsme dostali další krátký e-mail a fotografii z nového domova.
Milá Laďko, pro radost posílám fotku Adámka a Hynečka. Myslím, že se mají opravdu skvěle, jsou milovaní a spokojení… Jsou domácí a mohou i bezpečně chodit ven. Mějte se moc hezky. M. W.

21. 8. 2017 jsme na Facebooku našli další fotografii z nového domova. 

8. 8. 2017 jsme dostali sms z nového domova – text je k dispozici na Ádově profilu.

4. 8. 2017 jsme dostali první e-mail a fotografie z nového domova.
Dobrý večer Laďko, nejsou to moc kvalitní fotky, ale rozhodně jsou potěšující. Kluci vypadají spokojeně… Chodí vzorně na WC a jsou veselí a mazliví… M.