Jdi na obsah Jdi na menu
 


Miky (Moura)

MIKY NAŠEL NOVÝ DOMOV 10. 1. 2014.
Po hodné a mazlivé kočičce do rodiny k dětem se poohlížela mladá paní z města kousek od nás. Při osobní návštěvě pak nejvíc zabodoval Miky, a protože podmínky na místě byly pro něj vhodné, mohl odjet do nového domova, kde dostal nové jméno – Moura. Bude jedináček v bytě, to mu bude moc vyhovovat. Ostatní kočky sice snese, ale když bude mít svou rodinu jen pro sebe, bude raději. Mazlení nemá dost nikdy:-) Děkujeme za Mikyho adopci.

ÚDAJE O KOČIČCE
Pohlaví:
kocour
Narozen: cca duben 2013
Kastrovaný?: ano
Očkovaný?: ano
Odčervený?: ano
Čipovaný?: ne
Handicapovaný?:
Podmínky: do bytu či domku s bezpečným výběhem, do společnosti dalších kočiček i k dětem

CHRONOLOGICKY

21. 12. 2013
Miky byl nalezen jako maličké koťátko v areálu jedné pražské firmy. Nálezkyně ho vyléčila, vymazlila… ale když se ukázalo, že její dominantní kocour Mikyho nesnese, musel Miky o dům dál. Nějakou dobu pobyl u rodiny, od níž k nám přišla Světlanka a Mandarín. Ti se o něj postarali, Miky je zdravý, odčervený, očkovaný, ale bohužel si ho také nemohou nechat nastálo. A tak se Miky ocitl u nás, abychom pro něj našli už skutečný domov. Je to klasičký gaučový kocourek, povaleč, mazlík, zvyklý na kočičí kolektiv i na děti. Krotký, mírný a moc hodný.

6. 1. 2014
Miky dnes podstoupil kastraci, pokud všechno dobře dopadne, pojede brzy do nového domova.

10. 1. 2014
Miky odjel do nového domova. Ještě se ale stačil vyfotit s dárkem z vánoční akce Kočičí přání (granule Royal Canin Main Coon), které si už ale neužil – dostala je naše rostoucí koťátka. NIcméně nový domov je stejně lepší.

Z NOVÉHO DOMOVA

12. 2. 2014 jsme dostali další e-mail z nového domova.
Dobrý den, Moura je v pořádku, děkuji. Kluci mají radost, že jsme si vybrali velkého lumpa:)) Včera měli kluci párek v rohlíku, otočili se, hráli si a za chvilku to byl jen rohlík s rohlíkem:)). Když se z venku vracíme domu, vždy najdeme Mouru jak leží v předsíni u bot a čeká na nás. S pozdravem, R.

19. 1. 2014 jsme dostali e-mail z nového domova.
Dobrý den, tak nakonec to není Pírko, ale Moura. Kluci ho přejmenovali a myslím, že se Moura hodí lépe. Na Mourka je moc velký lump)))). Včera si začal hrát s klukama. K mému překvapení se rád dívá má televizi. Naposledy chtěl chytit tučňáky. Dnes dostal průjem. Zabavila jsem mu jídlo. Je na dietě)))) Mám podezření, že skočil na stůl a dojedl náš oběd, co zůstal na talíři. Musím hned všechno uklízet. V noci jsem našla na zemi okousaný suchý chleba. Myslím, že je jako popelnice. Když mu v misce zůstane nějaké jídlo, vrací se k ní po 10 minutách, dokud vše nesní. Samuel si z něj dělá srandu, že bude tlustý jako Garfield z pohádky. Zdravím, R.