Jdi na obsah Jdi na menu
 


Sandra

SANDRA NAŠLA NOVÝ DOMOV 14. 4. 2014 (podrobnosti níže).

ÚDAJE O KOČIČCE
Pohlaví:
kočka
Věk: cca 1–1,5 let
Kastrovaná?: ano, 4. 4. 2014
Očkovaná?: ne
Odčervená?: ano
Čipovaná?: ne
Handicapovaná?: ne
Podmínky:
Sandra na Facebooku 
 

CHRONOLOGICKY

28. 3. 2014
Sandra pochází ze stejné skupiny koček jako Hermelín, Laskoňka, Leontýnka, Papučka a Valentýnka. O jejím osudu toho moc nevíme – kdysi ji kdosi nalezl někde ve škarpě, odvezl do jakéhosi útulku – a pak následuje „doba temna“, kdy se stopa ztrácí… a teď je Sandra u nás. Narozdíl od Hermelína, Leontýnky a Valentýnky je na tom lépe, trápí ji „pouze“ svrab a blechy a neduhy s parazity spojené – rány po bleším kousnutí a lysiny po celém těle. Až bude trochu fit, bude následovat kastrace a pak budeme hledat nový domov.

14. 4. 2014
Sandra je další z kočiček, které měly štěstí a našly nový domov dříve, než se dostaly do nabídky k adopci. Sandra stále ještě není úplně doléčená, nicméně zbývá už jen doléčit stroupky na krku – pravděpodobně důsledek alergie na bleší kousnutí. To ale noví majitelé zvládnou bez obtíží. Před časem totiž adoptovali naši svěřenkyni, kočičku Zaru, která se má báječně, takže nebylo co řešit. Sandra bude bydlet v usedlosti v obci východně od Prahy, bude dostávat kvalitní stravu, mít dostatek mazlení a pozornosti. A výběh na zahradu. Za adopci Sandry děkujeme. 
 

Z NOVÉHO DOMOVA (zprávy jsou řazeny od nejstarších po nejnovější)

24. 12. 2014 jsme dostali vánoční e-mail a fotografie z nového domova.
Zdravíme z Kouřimi. Přejeme krásné prožití vánočních svátků, hodně zdraví štěstí, lásky a životní pohody. Bohužel jsme to nestihli se u vás zastavit do štědrého dne, ale určitě se ukážeme a dodatečně kočičkám přivezeme ježíška. Holky se mají báječně. Jsou zdravé a spokojené. Tak se mějte krásně. S pozdravem Š.

29. 7. 2014 jsme dostali další e-mail a fotografie z nového domova.
Zdravíme z Kouřimi. Holky se mají krásně. Jen kdyby nás Sandra každé ráno nebudila v 5 hodin. Je to hrozná potvůrka. Ale jsou obě hodné a máme z nich radost. Posíláme pár fotek. Dneska jsme koukali na stránky a hrozně se nám líbí Molly. Tak krásné prázdniny a brzy se zase ozvem. S pozdravem Š.

24. 5. 2014 jsme dostali e-mail a fotografie z nového domova.
Zdravíme z K. Sandra se má báječně. Už běhá s ostatními venku. Je to taková malá potvůrka. Sedí za dveřmi a mňouká, chce pustit domů. S ostatními kočkami se zkamarádila. Takže za ní ještě jednou děkujeme. Takhle holky odpočívají místo mě. S pozdravem Š.

26. 4. 2014 jsme dostali další e-mail a foto z nového domova.
Zdravíme opět z K. Sandra se má úplně super. Je tady paní domu. Ráno v 6,30 hod. si nás vzbudí. Musíme ji pustit z pokoje a už to začíná. Ranní rozvička, sprinty po celém domě. A potom ke mě do postele si odpočinout. Pěkně to s námi koulí. Ale je hodná. Ven se jí ještě bojíme pustit. Tak aspoň sedí za oknem a kouká skrz sítě. Posíláme nějaké foto. S pozdravem Š.

14. 4. 2014 jsme dostali e-mail a fotografie Sandry v novém domově.
Tak jak jsme slíbili, píšeme. Sandra zdědila pokoj po Zaře. Ale dlouho v něm nebyla. Už stihla projít celý dům. Vůbec ničeho se nebojí. Řekla bych, že je celkem v pohodě. Posíláme pár fotek. S pozdravem Š.