Jdi na obsah Jdi na menu
 


† Vlnka (Blue)

VLNKA NAŠLA NOVÝ DOMOV 6. 7. 2015 (podrobnosti níže).

ÚDAJE O KOČIČCE
Pohlaví: kočka
Narozena: 13. 4. 2015
Kastrovaná?: ne
Očkovaná?: ano
Odčervená?: ano
Čipovaná?: ne
Handicapovaná?:
Podmínky:
Vlnka na Facebooku

 
CHRONOLOGICKY

13. 4. 2015
Dnes ráno Amy porodila tři koťátka. Jsou to první koťátka, která se u nás v Kocourkově narodila, a pevně věříme, že i poslední:-)  S porodem a hlavně po porodu jsme Amy museli trochu pomoci, ale vše se obešlo bez osobní asistence veterináře (byl k dispozici pouze na telefonu:-). Všechna koťátka se zatím mají k světu a Amy se o ně stará. Koťátka zatím nemají jména, nevíme ani, jakého jsou pohlaví, necháváme rodinu v klidu, toto všechno počká… Doufáme, že Amy bude dobrá matka a o koťátka se postará.

22. 4. 2015
Koťátka dnes dostala jména – Bavlnka, Vlnka a Mohér – jsou to pravděpodobě dvě kočičky a kocourek. Maminka si koťátka hlídá, už chuděrka ví své… ale už pochopila, že jí je nikdo nesebere, a tak je naštěstí občas půjčí…

1. 5. 2015
Všechna koťátka jsou zdravá a rostou jako z vody:-)

12. 5. 2015
Bavlnka, Mohér a Vlnka přebírají dárky z Kočičího přání (1.–15. 5. 2015). Všechna koťátka už pomalu začínají ochutnávat „dospělou“ stravu (a že jim chutná…), takže se konzervy budou moc hodit. Děkujeme.

20. 5. 2015
Vlnka, stejně jako ostatní koťátka, roste jak z vody. Na fotkách vypadá jako andílek, ale zdání klame – bráchu Mohéra přepere levou zadní:-)

12. 6. 2015
Bavlnka a Vlnka včera absolvovaly první vakcinaci.

6. 7. 2015
Vlnka našla nový domov, odjela „bydlet“ k našemu Bubínkovi. Už při umístění Bubínka jsme se v novou rodinou domluvili, že jakmile se objeví někdo vhodný, adoptuje ho rodina jako Bubínkova společníka. Bubínek je zvyklý na větší kočičí partu, takže kamaráda či kamarádku rozhodně uvítá…A Vlnka byla první vhodný adept. Včera jsme ji odvezli do nového domova – zprvu dělala drahoty, jak to ostatně odkoukala od své maminky Amy, ale pak ji zvědavost přeci jen přemohla… Za adopci Vlnky děkujeme. 
 

Z NOVÉHO DOMOVA (zprávy jsou řazeny od nejstarších po nejnovější)

24. 8. 2022 jsme na WhatsApp našli smutnou zprávu.
Dobré odpoledne, paní Cetlová, mám dvě zprávy, Bubínek je v pořádku, stále veliký mazel. Bluinka je bohužel v kočičím nebi:-(, selhaly jí ledviny. Doufám, že se Vám daří dobře. Srdečně pozdravuji.

22. 12. 2018 jsme dostali další mms z nového domova – text viz Bubínkův profil, mms je k dispozici ve Vlnčině fotoalbum.

15. 4. 2018 jsme na Facebooku našli další fotografii z nového domova s tímto textem:
Tady si hraju s hračkou, co jsem dostala k narozeninám… V pátek jsem oslavila 3 roky:-)

24. 12. 2017 jsme dostali další mms z nového domova s tímto textem:
Krásné Vánoce a šťastný nový rok přejí Bubínek a Blue V. z Děčína

17. 11. 2017 jsme dostali mms z nového domova s tímto textem:
Hezké odpoledne, s našimi hodnými páníčky jsme se přestěhovali do útulného bytu, moc se nám tu líbí, jak moc – to posíláme na fotu. Bubínek a Blue

16. 11. 2016 jsme dostali další e-mail z nového domova (text je k dispozici na Bubínkově profilu).

13. 11. 2016 jsme dostali krátký e-mail a fotografie z nového domova.
Dobrý večer, paní Cetlová, zasílám nějaké foto těch našich kočičích rošťáků, doufáme, že se Vám daří dobře… Zítra musím s Blue na veterinu, vypadá to na zánět močových cest i přes stravu pro kastrované kočky a ven nechodí, tak nám držte palce. Srdečně zdraví V. s dětmi

18. 1. 2016 jsme dostali e-mail z nového domova.
Vážená paní Cetlová, jsem ráda, že Vám ty naše potvůrky udělaly radost. Blue je evidentně kočička, oproti Bubčovi drobnější, nicméně když se perou, rozdíl by nikdo nepoznal. To její neposlušné čůrání jsme vyřešili další bedýnkou s kočkolitem a je klid. Oba velice dobře papkají, teď jsem jim objednala novou značku granulí, mají kvalitní složení, tak jsem zvědavá jak jim budou chutnat. Jinak milují kočiči jogurty, pudinky, dostávají vždy jen trošku jako doplněk. Bubík mimo jiné syrové brambory a tvrdý sýr, jakmile toto proběhne kuchyní, i tak vychovaný kocourek skočí na linku:-) Šunku mají rádi už jen tu opravdu nejkvalitnější, stejně jim vždy kupuji s nejvyšším podílem masa. Nejraději spinkají na křesle na skříni v předsíni, předělávala jsem dcerce pokoj a křeslo se nám tam nepopasovalo, tak jsem jej „prozatím“ dala na tu skříň a ejhle, kočičáci si tam udělali bivak a je jim tam dobře. Tedy tam křeslo zůstane. Jsou to opravdu broučci, tuhle mě dostali, proklouzli k synovi do pokoje, hledala jsem je po celém bytě, trošku už zoufalá, říkám si že to není možné, kde by byli, naposledy jsem se vrátila do pokoje a tak se rozhlížím… Vegetili pro změnu tam na skříni potichu jako myšky a dívali se na mě pohledem jako že se vlastně vůbec nic neděje a že se jich mé pátrání vlastně vůbec netýká. No tak takovéto radosti. A to jsem lítala po bytě, lákala, volala jmény, no zajímalo by mě, co si vlastně mysleli. Teď právě sedí u dcerky v pokoji na stole a oknem pozorují veverky. Tak ve zkratce z jejich kočičího života. Hezký den, zdraví V.

16. 1. 2016 jsme e-mailem dostali fotografie z nového domova (viz fotoalbum).

26. 12. 2015 jsme dostali další e-mail z nového domova.
Hezký sváteční večer, zašleme aktuální fotky, Blue moc nevyrostla, 6 kg nemá opravdu ani náhodou, byť baští jako zjednaná. Je to mlsotka vybíravá a sem tam si ještě plete kočkolit s postelí dcerky, kde máme preventivně folii. Bubínek je neskutečný mazel, je jako pejsek, pořád by papkal, včera jsme se mu nasmáli, skočil si k televizi a pozoroval na programu Mňau probíhající kočičáky, sahal po nich pacičkou a stále mu bylo divné kam mizí. Jsou teď mou morální oporou, bohužel mi zemřela maminka, a když mi ti opičáci vrní v náručí, je mi hned lépe. Dárečky pod stromečkem jim také moc chutnaly, tedy vše ok. Mějte se zatím hezky, žádné nemoci, zdraví S. V.

24. 12. 2015 jsme dostali vánoční e-mail z nového domova (text je k dispozici na Bubínkově profilu).

18. 10. 2015 jsme dostali krátký e-mail a fotografie z nového domova.
Dobrý den paní Cetlová, posílám foto Bubínka a Blue. Doufám že vás potěší. V.

4. 9. 2015 jsme dostali sms z nového domova.
Hezké odpoledne paní Cetlová, zdravíme. Bubča i Blue jsou v pořádku, bordeláři, papkají jako zjednaní, mají se rádi a my z nich máme velikou radost, pošleme fota, zdraví V.

8. 8. 2015 jsme dostali další e-mail z nového domova.
Hezké neskutečně horké odpoledne, ano, je z malé Blue na synovo přání, na jméno i slyší, je to rošťanda, s Bubčou jsou opravdu kamarádi, myjí se navzájem, ale také se dokáží „servat“, honí se jako šílenci, včera nám doběhlo škrabadlo, je 1,5 m vysoké, syn ho dnes bude montovat, tak jsme zvědavi. Je to prima, moc děkujeme, zdraví V.

5. 8. 2015 jsme dostali krátký e-mail a fotografie z nového domova.
Hezké odpoledne, posíláme fota našich miláčků… zdraví V.

9. 7. 2015 jsme dostali první sms z nového domova.
Hezké odpoledne paní Cetlová, Bubča žere jak zjednaný, musíme malé hlídat misku, je to opičák a Beruška dcerce vlezla do batohu, vytáhla svačinu a zcela regulérně sežrala debrecínku, tedy vše je ok, zdraví V.