Jdi na obsah Jdi na menu
 


Chudobka (Chanelka)

CHUDOBKA NAŠLA NOVÝ DOMOV 31. 8. 2016 (podrobnosti níže).

ÚDAJE O KOČIČCE
Pohlaví: kočka
Narozen/a: cca červen 2016
Kastrovaný/a?: zatím ne
Očkovaný/á?: ne
Odčervený/a?: ano
Čipovaný/a?: ne
Handicapovaný/a?: ne
Podmínky: do kočičí společnosti, k hodnému pejskovi, k dětem, do domku s bezpečným výběhem
Charakteristika: Chudobku k nám přinesly nálezkyně, byla nalezena u potoka v chatové osadě v obci Doubravčice. Jak to u nalezenců bývá, zdravotní stav nic moc – rýma, blechy, svrab, podvýživa… Nicméně Chudobka reagovala na léčbu velmi dobře a teď je to vitální koťátko, které baští za tři… Je to kočička se šťastnou povahou – netrápí se tím, co bylo, neřeší, kde je nyní…všechno bere tak, jak to přichází a se vším je spokojená. Je to kontaktní, mazlivá, hravá, temperamentní a opravdu velmi chytrá a bystrá kočička. V novém domově by uvítala kočičí kamarádku i kamaráda, určitě bude ráda i za hodného pejska. Zvládne děti. Domek se zahrádkou, kde by se mohla realizovat, by byl ideální.
Chudobka na Facebooku 
 

CHRONOLOGICKY

1. 8. 2016
Chudobku nám přinesly nálezkyně v pondělí 1. 8. 2016 s tím, že ji našly u potoka v chatové osadě dole pod námi v obci Doubravčice. Oči plné rýmy, v kožichu blechy a všenky, v uších svrab, podvýživa. Taková ta venkovská klasika:( Takže je v přijímací karanténě, dostává antibiotika, pomalu budeme odčervovat a odblešovat a uvidíme, jak se bude její zdravotní stav vyvíjet. 

23. 8. 2016
Chudobka je v pořádku a může hledat nový domov. Dobírá ještě antibiotika, ale než odejde do nového domova, jistě už nebudou potřeba. Z Chudobky se stala nesmírně vitální kočička, která sní všechno, co se jí předloží – také už přibrala přes půl kila:-) (když přišla, vážila 500 g, nyní už váží přes kilo…).

31. 8. 2016
Chudobka našla nový domov. Dnes odpoledne si ji u nás vyzvedla rodina z obce nedaleko Kolína. Chudobka by měla rozšířit jejich početnou kočko-psí smečku, která je složena výhradně ze zvířat zachráněných z množíren a útulků. Jedním z nich je i naše Prskavka. Za prima domov nejen pro naše dvě mourinky velmi děkujeme

30. 3. 2018
K Chanelce (Chudobce) a Prskavce odjel bydlet náš Dvojník
 

Z NOVÉHO DOMOVA (zprávy jsou řazené od nejstarších po nejnovější)

4. 1. 2018 jsme dostali krátký e-mail z nového domova.
Dobrý večer, úplně jsem zapomněla Vám napsat, že jsem před Vánocemi pořídila Chanelce kamaráda od paní Nekolné z Prahy, je to úžasný peršánek a bezva kámoš pro Chanelku, mějte se hezky, zdraví B. a kočandy

25. 12. 2017 jsme dostali krátký vánoční e-mail z nového domova (text e-mailu viz Prskavčin profil) a fotografie z nového domova.

8. 11. 2016 jsme dostali další e-mail a fotografie z nového domova.
Dobrý večer, posilame pozdrav z Konárovic a nové fotečky Chanelky, která roste jako z vody, už se naučila i na granule. Venku ji to moc nebaví, radši je doma v teploučku s psíma kámošema a ostatníma kočičákama, kterým nedá pokoj. Jinak je to zlatíčko. Mějte se hezky a děkujeme za Chanelku. B.

12. 9. 2016 jsme dostali další e-mail a fotografie z nového domova.
Zdravím, posílám foto Chanelky s kamarádem kocourem a jednu odpočinkovou. Okamžitě se zabydlela jak venku, tak i doma. Lumpačí a jí za tři. Mějte se hezky B.

3. 9. 2016 jsme dostali další e-mail a fotografie z nového domova.
Chanelka na houpačce, s kočičí kamoskou a pohodička na gauči s civavky-kluci. Zase něco nafotime a pošleme. S pozdravem B.

31. 8. 2016, ještě v den odjezdu do nového domova, jsme obdrželi první e-mail a fotografie.
Zdravím, cesta proběhla skvěle, je to zlatíčko, posilam foto z auta. Teď se zabydluje a je vidět, ze s tím nebude mít problém. Moc děkujeme B.