Jdi na obsah Jdi na menu
 


Julinka (Minda)

JULINKA NAŠLA NOVÝ DOMOV 3. 3. 2018 (podrobnosti níže).

ÚDAJE O KOČIČCE
Pohlaví: kočka
Věk: cca 1–2 roky
Kastrovaný/a?: ano
Očkovaný/á?: ano
Odčervený/a?: ano
Čipovaný/a?: ne
Handicapovaný/a?: ne
Podmínky: ideálně domek s bezpečným výběhem, do kočičí společnosti i jako jedináček, případně k hodnému pejskovi
Charakteristika: Julinka je nalezenec z Prahy 4 Nuslí. Koncem loňského roku ji zahlédla nálezkyně, jak se krčí pod autem zaparkovaným v jedné z ulic nedaleko Folimanky. Jakmile na ni zavolala, kočička přiběhla a odmítala nálezkyni opustit. Pátrání v místě nálezu nikam nevedlo. Koncem ledna jsme na žádost nálezkyně přebrali Julinku k nám do péče s tím, že se pro ni pokusíme najít nový domov. Pobyla u nás ale jen dva dny, ani jsme ji nestihli dát do nabídky. Nálezkyni se po kočičce stýskalo a rozhodla se, že si ji nakonec nechá. Bohužel Julinka u nálezkyně vydržela jen pár týdnů – z práce v zahraničí se totiž neplánovaně vrátil syn nálezkyně a kočička v bytě ho nenadchla. Takže Julinka je znovu u nás. Julinka už má všechny karanténní lhůty za sebou, takže jsme ji rovnou zařadili mezi kočky. Aklimatizovala se výborně, žádný stres ze změny působiště se na Julince neprojevil. Je to mazel, nedominantní kočička, která se snese s každým. Miluje mazlení a hlazení, sama si pro něj přijde. U jídla má ráda soukromí, nerada se dělí s ostatními kočkami. Ráda pozoruje z okna cvrkot venku, takže by určitě uvítala v novém domově bezpečný výběh, ale není podmínkou, teplá kamna má taky ráda:-) Může být jedináček i ve společné domácnosti s další nedominantní kočičkou či kocourkem, zvládne i pejska.
Julinka na Facebooku 
 

CHRONOLOGICKY

3. 3. 2018
Julinka odjela do nového domova. Bude žít s páníčkem, který nedávno přišel o svou milovanou kočičku. Bude to kočičí jedináček, přes zimu bude žít v bytě v Děčíně, od jara do podzimu v chaloupce na Litoměřicku, kde bude k dispozici zahrádka. Děkujeme za Julinčinu adopci, i za doporučení – umístění Julinky totiž „zprostředkovala“ panička našich bývalých svěřenců Bubínka a Blue (Vlnky)
 

Z NOVÉHO DOMOVA (zprávy jsou řazeny od nejstarších po nejnovější)

24. 8. 2022 jsme na Messengeru našli další vzkaz a foto z nového domova.
Dobrý den, paní Cetlová, všichni jsme v pořádku, včetně Mindy, konečně se uklidnila a přestala se při hlazení ohánět a kousat. Stal se z ní docela mazel. Jen chovat se nechce. Teď je zase do listopadu na chatě. Posíláme pozdrav a ať se daří. Minda, děda a J. T.

17. 8. 2020 jsme na Messengeru našli další vzkaz a fotky z nového domova.
Dobrý den, paní Cetlová, posílám pár foto Mindy z chaty. Po dlouhé době zase sedla na klín:-) Jinak spí dědovi na pc a samozřejmě na stole:-)

3. 6. 2020 jsme na Messengeru našli další fota z nového domova (viz fotoalbum).

9. 11. 2018 jsme na Facebooku našli další vzkaz a fotografie z nového domova.
Dobrý večer, paní Cetlová, posíláme pozdrav s Julinkou – Mindou. Minda už se zklidnila, někdy se ještě leká, k cizím je nedůvěřivá, ale jinak je v pohodě. Mějte se krásně J. T.
Jo, ještě jsem zapomněla napsat, že žere jak mlejn:-)

20. 4. 2018 jsme na Facebooku našli vzkaz a fotografie z nového domova.
Dobry den pani Cetlova, tak Minda – Julinka uz je s dedou na chate… nechali jsme ji necely tyden zvykat v baraku a nyni uz radi na zahrade. Zatim druhy den. Trochu se boji sousedovic kocek, ale jinak je venku stastna. Preji hezky den JT

23. 3. 2018 jsme dostali další sms z nového domova.
Dobrý den, paní Cetlová. Julinka – u nás Minda – se má dobře, je úplně v pořádku, řádí jak čert, už se přestává lekat a drzejší je čím dál víc. Ale to se dalo čekat, taťka ji pěkně rozmazluje, kapsičky, masíčko atd. Minda s ním snídá, obědvá, večeří. Někdy ji musí zavřít v obýváku, jinak by se nenajedl. Jinak je hravá, několikrát denně se musí ustlat, deky jsou všude. Až se mi divošku podaří vyfotit, tak pošlu fotky. Krásný den. J. T. Minda-Julinka

3. 3. 2018 jsme na Facebooku našli první fotografie z nového domova (viz fotoalbum).