Jdi na obsah Jdi na menu
 


Perlička

PERLIČKA NAŠLA NOVÝ DOMOV 19. 10. 2013 (podrobnosti níže).

ÚDAJE O KOČIČCE
Pohlaví:
kočka
Narozena: cca srpen 2013
Kastrovaná?: ne
Očkovaná?: ne
Odčervená?: ano
Čipovaná?: ne
Handicapovaná?: ne
Podmínky:
Perlička na Facebooku 
 

CHRONOLOGICKY

7. 10. 2013
Perličku jsme přijali do depozita dnes, 7. 10. 2013. Hladovou a ztracenou ji našel sedět v odstavném pruhu u dálnice náš pan doktor. Možná se chystala ty čtyři pruhy aut přejít. Možná ale stopovala, a v tom případě si vybrala dobře. Dojela do bezpečí a do tepla, k misce plné bašty. Venku by to nehrozilo, nikde v okolí žádné další kotě ani dospělá kočka… jak se tam Perlička ocitla, netušíme. Posledních pět dnů před příjezdem k nám do Kocourkova strávila v karanténě na veterině, takže je odčervená a vymazlená, kožíšek i ouška čistá, bez rýmy – jen pořád nějaká nedojedená a hladová. Ale pokud se nepřidá nic dalšího, zvládneme to. Zatím je tedy Perlička v léčení, uvidíme jak bude prospívat.

19. 10. 2013
Perlička našla nový domov. Perličku si na našich stránkách vybrali zájemci z městečka kousek od nás, poohlíželi se po kočičí kamarádce do rodiny s dvěma malými dětmi a dvěma malými pejsky. Perlička se moc líbila, a tak se k nám se na dorazili podívat. Na místě už nebylo co řešit vůbec, naprosto jim učarovala, a tak vyrazila rovnou bydlet – ani ne dva týdny poté, co k nám přijela – ani se nestačila dostat do nabídky k adopci… Perlička je klikař a sudičky jí přejí:-).

2. 1. 2014
K Perličce přibyla Rézinka (Rozárka)
 

Z NOVÉHO DOMOVA (zprávy jsou řazeny od nejstarších po nejnovější)

5. 12. 2019 jsme dostali další e-mail a fotografii z nového domova.
Dobrý večer, kočičí holky Vás moc zdraví. Přejeme krásné svátky a šťastný Nový rok. Mějte se moc hezky. Zdraví L. a mini ZOO:-)

24. 12. 2015 jsme e-mailem dostali vánoční přání z nového domova (viz fotoalbum).

14. 12. 2015 jsme dostali mms z nového domova s tímto textem (je v něm zmínka i o Šedánkovi – Silverovi, protože toho adoptovali rodiče nových majitelů).
Dobrý den, paní Cetlová, přejeme krásné vánoce a hodně štěstí vám i kočičkám. Šedánek se nechá hladit, ale chovat ne. Už chodí i lehat na linku, odhadem má k 5 kg. Měla jste pravdu, je částečně briťák. Holky se mají dobře. Perlinka spí s mladýma a Rozička má u okna pelíšek. Ještě jednou zdravím a zase písnu, V.

3. 1. 2015 jsme dostali novoroční pozdrav a fotografie z nového domova.
Dobrý den, i Vám šťastný NOVÝ ROK 2015, hodně zdraví i Vašim kočičkám!!!! Holky nám pomáhaly zdobit stromeček, měly z toho obrovskou radost, hlavně Perlička:-)))a Rozárka si u toho pospávala:-D Moc zdravíme!!!!!!!!

25. 8. 2014 jsme dostali krátký e-mail a několik fotografií z nového domova.
Dobrý den, kočičáci posílají pozdravy z Kolína. Máme se dobře. A všechny mooooocccccc zdravímeeeeeeeeeeeeeee:-D

24. 4. 2014 jsme dostali krátký e-mail a několik fotografií.
Dobrý den, moc Vás zdravíme a posíláme pár fotek, jak holky rostou:-) Přejeme pěkný den. L.

6. 2. 2014 jsme dostali další e-mail a fotografie z nového domova (v textu je zmínka i o Šedánkovi – Silverovi, protože toho adoptovali rodiče nových majitelů).
Dobrý den, v rychlosti posíláme aspoň pár fotek našich kočičích miláčků:-):-):-) Neskuteční mazlíčci, zlatíčka. Zdravíme, L.
PS: Silver už je doma, pomaličku si zvyká, o jídlo se hned hlásí jako první:-D:-D

17. 12. 2013 jsme dostali krátký e-mail a fotografie z nového domova.
Dobrý den, pár foteček, jak umí Perlička relaxovat a spinkat:-))) Roste jako z vody a začíná být z ní velký mazlík, i když občas dá hned najevo, že je to kočkovitá šelmička:-D:-D:-D Moc zdravíme L.

1. 11. 2013 jsme dostali další fotografie a krátký e-mail z nového domova.
Dobrý den, Perlička moc zdraví:-) Posíláme pár foteček malé dračice:-) Přejeme pěkný víkend. L.

23. 10. 2013 dorazily fotografie a e-mail z nového domova.
Dobrý den, Perlička roste jak z vody. Už krásně baští granulky, včera měla vařené kuř. masíčko, moc jí chutnalo. Naučila se chodit s dětmi spát a vstává ráno s dětmi:-) Velmi se jí zalíbil dětský pokojíček, lítá sem a tam a neví co dřív:-) Moc zdravíme. L.

20. 10. 2013 nám dorazily další fotografie a e-mail.
Dobrý den, malá se ničeho nebojí, nemá jakýchkoliv problém se začlenit. Největší kamarádky jsou s dcerkou. Pořád se chová a mazlí. Jinak Perlička je pod dohledem pudlic, takže víme o každém jejím pohybu a víme přesně, kde se nachází:-) Ráno jakmile zjistila, že jsme vzhůru, přišla nás do ložnice přivítat. Moc se jí líbí flanelové povlečení:-) Oblíbila si parapet na okně, tak jsme jí tam dali druhou boudičku hned zkoumala co a jak:-) Nebyla moc nadšená z granulek, ale nakonec je papala. A je vidět, že hladověla a musela bojovat o jídlo. Když jsem dětem dělala večeři, ucítila šunku, okamžitě byla na lince a prala se o šunku, náramně jí chutnala. Přejeme pěknou neděli!!! R. L.

19. 10. 2013, ještě v den umístění, nám dorazil krátký e-mail a první fotografie z nového domova.
Dobrý den, ještě jednou moc děkujeme za mimčo. Je božííí:-) Perlička zvládla cestu na jedničku. Holky si pomalu na sebe zvykají. Uvítání proběhlo v pohodě. Perlička už prozkoumávala byt, je šíleně rychlá a hbitá:-), hned zjistila, že se ze sedačky dostane na kuchyň. linku:-). Zatím se mějte hezky, zase se ozveme:-) Pěkný víkend!!!, L.