Jdi na obsah Jdi na menu
 


Rézinka (Rozárka)

RÉZINKA NAŠLA NOVÝ DOMOV 2. 1. 2014 (podrobnosti níže).

ÚDAJE O KOČIČCE
Pohlaví:
kočka
Narozena: cca říjen 2013
Kastrovaná?: ne
Očkovaná?: ano
Odčervená?: ano
Čipovaná?: ne
Handicapovaná?: ne
Podmínky:
Rézinka na Facebooku 
 

CHRONOLOGICKY

30. 11. 2013
Pepinka a Rézinka k nám přiletěly v krabici od bot. Někdo je 12. 11. 2013 hodil přes náš plot. Stres, zima, strach, hlad… to házení krabic přes plot koťatům nesvědčí, zvlášť pokud to už ten den bylo podruhé… Ráno totiž telefonoval pán ze sousední vesnice, že k nim někdo hodil dvě koťata a co s nimi má udělat. Trpělivě jsme mu vysvětlili, proč máme stop stav a proč koťata nemůžeme přijmout a doporučili, ať koťátka zatím drží v teple, nakrmí je, nechá naočkovat a potom se domluvíme na převzetí, neboť přijímat je v situaci, kdy se naplno rozjela epidemie panleukopenie, je šílenství…Pán se tvářil, že pochopil… No, možná to byl on, možná někdo jiný, ale to už je jedno. Sestřičky jsme umístili do vytápěné karanténní klece, nakrmili, ale pár dnů po příjezdu obě sestřičky onemocněly, rozjel se jim zánět střev a žaludku, přestaly baštit, začaly zvracet a průjmovat. Na rozdíl od Pepinky  Rézinka zvládla léčbu dobře, už druhý den po podání antibiotik začala sama baštit a dnes už je to živoučké koťátko, i když vyhráno ještě nemá. Ale už si hraje, ráda se mazlí, ráda okusuje ruce, piští a demoluje klec, kde se jí samozřejmě nelíbí. Nedá se nic dělat, karanténa stále trvá.

2. 1. 2014
Rézinka se ani nestačila dostat do nabídky k adopci a už našla nový domov. Rézinky se ujala rodina, která již adoptovala „naši“ Perličku. Od té dostáváme zprávy pravidelně a víme, že je to obrovský mazel, ale docela divoch. Za adopci Rézinky, vlastně už Rozárky, protože v novém domově dostala nové jméno, děkujeme. 
 

Z NOVÉHO DOMOVA (zprávy jsou řazeny od nejstarších po nejnovější)

5. 12. 2019 jsme e-mailem dostali vánoční přání (viz Perliččino fotoalbum) a foto z nového domova (je součástí Rozárčina fotoalba).

24. 12. 2015 jsme e-mailem dostali vánoční přání z nového domova (viz Perliččino fotoalbum).

14. 12. 2015 jsme dostali mms z nového domova s tímto textem (je v něm zmínka i o Šedánkovi – Silverovi, protože toho adoptovali rodiče nových majitelů).
Dobrý den, paní Cetlová, přejeme krásné vánoce a hodně štěstí vám i kočičkám. Šedánek se nechá hladit, ale chovat ne. Už chodí i lehat na linku, odhadem má k 5 kg. Měla jste pravdu, je částečně briťák. Holky se mají dobře. Perlinka spí s mladýma a Rozička má u okna pelíšek. Ještě jednou zdravím a zase písnu, V.

3. 1. 2015 jsme dostali novoroční pozdrav a fotografie z nového domova.
Dobrý den, i Vám šťastný NOVÝ ROK 2015, hodně zdraví i Vašim kočičkám!!!! Holky nám pomáhaly zdobit stromeček, měly z toho obrovskou radost, hlavně Perlička:-)))a Rozárka si u toho pospávala:-D Moc zdravíme!!!!!!!!

25. 8. 2014 jsme dostali krátký e-mail a několik fotografií z nového domova.
Dobrý den, kočičáci posílají pozdravy z Kolína. Máme se dobře. A všechny mooooocccccc zdravímeeeeeeeeeeeeeee:-D

24. 4. 2014 jsme dostali krátký e-mail a několik fotografií.
Dobrý den, moc Vás zdravíme a posíláme pár fotek, jak holky rostou:-) Přejeme pěkný den. L.

6. 2. 2014 jsme dostali další e-mail a fotografie z nového domova (v textu je zmínka i o Šedánkovi – Silverovi, kterého adoptovali rodiče nových páníčků).
Dobrý den, v rychlosti posíláme aspoň pár fotek našich kočičích miláčků:-):-):-) Neskuteční mazlíčci, zlatíčka. Zdravíme, L.
PS: Silver už je doma, pomaličku si zvyká, o jídlo se hned hlásí jako první:-D:-D

6. 1. 2014 jsme dostali další e-mail z nového domova.
Dobrý den, Rozárka je naprosto v pohodě, holky si od včera spolu hrají atd. Rozárka je obrovský mazel, za vše je vděčná. Byli jsme se podívat na Silvera, ale zatím se nám ho nepodařilo vyfotit. Jakmile přijdeme, hned se schová. Bydlí pod skříní. Jinak baští a záchodí bez problémů. Naši mu tam pouštějí Macka, snad se brzy zkamarádí a Silver si zvykne!!!! Bude to chtít trpělivost. Moc zdravíme a pěkný den.

2. 1. 2014, ještě v ten samý den, kdy Rozárka (Rézinka) odjela do nového domova, jsme dostali e-mail a fotografie.
Dobrý večer, v rychlosti pár fotek, jak se Rozárka zabydluje:-) Moc se jí líbí hračky:-), má o zábavu postaráno, nic jiného neřeší:-) S Perličkou zatím nic moc, je naštvaná a uražená. Musela jsem ji uplatit kapsičkou, tak se mnou trochu mluví:-) Pěkný večer, L.